Navštivte Bruggy, jedno z nejpohodovějších měst Evropy

Pojeďte pohodlnými autobusy RegioJetu do Brugg.

Na lince z Prahy do Londýna nově zastavujeme i v belgických Bruggách

Máme pro vás další super místo, které rozhodně stojí za to navštívit! Do sítě destinací RegioJetu přibyla nová zastávka ve městě Bruggy.

Přesně 1. dubna 2019 v 18:00 hodin vyrazí z Prahy první žlutý autobus v rámci linky Česko–Belgie–Anglie. 3× týdně, v pondělí, čtvrtek a sobotu, spojíme Bruggy s Prahou, Plzní, Bruselem a Londýnem. V opačném směru do Prahy odjíždíme z Brugg ve 17:15 odpoledne.

 

Cestujte v čase a užijte si středověké Bruggy

Pojeďte pohodlnými autobusy RegioJetu do Brugg.

Necelých 100 kilometrů od Bruselu vás čeká romantické město s nefalšovanou středověkou atmosférou. Toulejte se křivolakými uličkami s tradičními domy a tajemnými zákoutími nebo si vychutnejte krásný pohled na město ze zvonice Halle. Jste-li milovníky unikátních uměleckých děl, určitě se zajděte podívat na Michelangelovu Marii z bílého mramoru v kostele Onze-Lieve-Vrouwekerk. Nezapomeňte ochutnat ty nejlepší hranolky na světě, chloubu Belgie nebo skvělou belgickou čokoládu. Večerní posezení v některé z útulných hospůdek s tuplákem místního tradičního piva z pivovaru De Halve Maan bude příjemnou tečkou na závěr dne plného zážitků.

Tip od RegioJetu: Pozorovat Bruggy z vodní hladiny je jedinečný zážitek! Rozhodně si nenechte ujít některou z vyhlídkových plaveb po řece Reie.

 

Praha → Bruggy

Koupit jízdenku

 

 

Bruggy → Praha

Koupit jízdenku

 

 

Plzeň → Bruggy

Koupit jízdenku

 

 

Bruggy → Plzeň

Koupit jízdenku

 

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

 

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230 VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyAudio podcastyE-knihy