Cestujte mezi Brnem a Zlínem jen za 89 kaček!

banner linka Brno–Zlín

Od neděle 14. 6. 2020 vás opět dopravíme z Brna do Zlína a zpět

Po pauze v souvislosti s covid-karanténou jsou autobusy RegioJetu zpět na oblíbené trase Brno–Kroměříž–Zlín. Máte už plány na víkend? Co takhle vyrazit na návštěvu Baťova mrakodrapu s unikátní Baťovou pojízdnou pracovnou nebo vzít děti za zvířátky do blízké ZOO Lešná?

Cena jízdenky mezi Brnem a Zlínem začíná na 89 Kč v tarifu Dospělý. Samozřejmostí je snížené jízdné pro státem garantované 75% slevy. Cestující v těchto tarifech nyní pořídí Kreditovou jízdenku již od 22 Kč.

Svezeme vás až 3× denně v každém směru

Tip RegioJetu: Objevte Kroměříž – Hanácké Athény

Cestujte do Kroměříže autobusy RegioJet

V Kroměříži zastavují žluté autobusy přímo v centru, na Milíčově náměstí. Máte tak skvělou příležitost vystoupit přímo ve středu města a vydat se ihned na prohlídku blízkého Arcibiskupského zámku nebo navštívit úžasnou expozici slavného kroměřížského rodáka malíře Maxe Švabinského. Oblíbený cíl návštěvníků Kroměříže, romantická Květná zahrada, je také nedaleko.

Arcibiskupský zámek s Podzámeckou zahradou i Květná zahrada patří k unikátním památkovým skvostům České republiky. Od roku 1998 se pyšní zápisem v prestižním Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Objevujte podmanivý genius loci Kroměříže. To své si zde najdou rodiny s dětmi, páry a je skvělou destinací i pro singl výlet.

Nejvýhodnější cestování vždy s Kreditovou jízdenkou

Klikněte, zaregistrujte se a máte Kreditovou jízdenku zdarma!Neváhejte a pořiďte si Kreditovou jízdenku ještě dnes a zcela zdarma!

  • nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky v celé síti RegioJetu
  • získáte ji úplně zdarma
  • všechny vnitrostátní linky v ČR i na Slovensku a vybrané mezinárodní linky za NEJNIŽŠÍ CENY
  • jízdenky platíte pohodlně a rychle
  • rezervujete a stornujete online

Jak cestovat s Kreditovou jízdenkou od RegioJetu