Autobusy RegioJet nyní jezdí z Prahy až do Lyonu ve Francii

Od 13. 5. 2016 jezdíme až 2× týdně na trase Praha – Plzeň – Stuttgart – Karlsruhe – Štrasburk – Freiburg – Basilej – Dijon – Lyon a zpět. Spojení je obsluhováno žlutými autobusy ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Jízdenky již v prodeji – rezervujte v našem online rezervačním systému. Jízdní řád linky naleznete v rezervačním systému, přesnou polohu zastávek naleznete v nástupních místech. Zajímají vás další akční nabídky na mezinárodních linkách? Podívejte se na akční nabídky.

S novou linkou navštívíte tyto destinace:

  • do Německa – 2× týdně do Stuttgartu, Karlsruhe nebo Freiburgu
  • do Švýcarska – 2× týdně do Basileje
  • do Francie – 2× týdně do Štrasburku, Dijonu nebo Lyonu

Ceník linky Praha–Lyon a zpět (platnost od 13. 5. 2016)

Destinace jednosměrná jízdenka
Praha–Stuttgart již od 890 Kč
Praha–Basilej již od 950 Kč
Praha–Strasbourg již od 950 Kč
Praha–Lyon již od 950 Kč
V ceně jízdného uvedeného výše je i místenka.

 

Kompletní ceník najdete v rezervačním systému:

Užijte si žlutý servis:

Mezinárodní linky jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál.

Jízdenky zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.

Využijte i tyto doplňkové služby:

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04