Levnější autobusové jízdenky z Brna do Olomouce

Autobusem RegioJet do Olomouce

Cestujete pravidelně mezi Olomoucí a Brnem? Dojíždíte sem do školy nebo do zaměstnání? Nebo vás láká podzimní výlet do těchto krásných moravských měst?
Cestování z Olomouce do Brna a zpět je nyní ještě příjemnější. Ceny jízdenek na autobusy RegioJet mezi těmito destinacemi nyní výrazně klesly.

Nově ušetříte až 16 Kč!

  • Kreditové jízdenky ve vytížených (špičkových) časech koupíte nyní za 89 Kč.
  • Jízdenky, které zakoupíte na prodejních místech i přímo u řidiče autobusu, stojí nově 95.
  • Cena Kreditové jízdenky v méně vytížených (mimošpičkových) časech je stále pouze 79 Kč.
  • Samozřejmostí je snížení jízdného i pro slevové tarify Dítě do 15 let, Žákovský průkaz nebo tarif ZTP (ZTP/P).
  • Jízdenky za nové ceny jsou v prodeji pro odjezdy od středy 8. 11. 2017.

Cestujte nejvýhodněji – pořiďte si Kreditovou jízdenku

Kreditová jízdenka je nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky sítě RegioJet. Platíte s ní rychle a pohodlně. Neváhejte a registrujte se ještě dnes a zcela zdarma!

Z Olomouce do Brna s Kreditovou jízdenkou již za 79 Kč

Nové ceny najdete

Tip na výlet

Využijte výhodné ceny a zajeďte si na vánoční trhy do Brna nebo do Olomouce! Čeká vás tradiční pohodová atmosféra, kterou jsou obě města v předvánočním čase vyhlášená.

Užijte si žlutý servis

Začněte cestu zábavou již v našem autobuse! Čeká vás nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech audio podcastů); zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeStudené nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyAudio podcastyE-knihy