Nová linka z Prahy do Klatov

Autobusem RegioJet do Klatov

Nová autobusová linka Praha–Přeštice–Švihov–Klatovy/zpět startuje ve čtvrtek 1. června prvním spojem s odjezdem v 10:00 z Prahy.

Jaké novinky vás čekají

  • Jedeme 2× denně z Prahy a 2× denně z Klatov – vždy jeden ranní a jeden odpolední spoj.
  • Z Prahy vyjíždíme ze zastávky ÚAN Florenc, dále pokračujeme do Přeštic, Švihova a do Klatov.
  • Linka je obsluhovaná autobusy ve stylu Fun&Relax bez doprovodu palubního personálu. Jedná se o nový koncept, určený pro linky s větším počtem zastávek po cestě, spojující regionální centra střední a menší velikosti. Nadstandardní servis je stále samozřejmostí, pouze vás po dobu jízdy nebude provázet stevardka, nebudou nabízeny teplé nápoje a prodej drobného občerstvení.
  • Více informací o chystaných změnách najdete v tiskové zprávě.

Více podrobností a pár praktických detailů

Cestujte za nejnižší ceny – pořiďte si Kreditovou jízdenku

Kreditová jízdenka je nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky RegioJet. Neváhejte a registrujte se ještě dnes zcela zdarma!

Do Klatov s Kreditovou jízdenkou již za 115 Kč

Užijte si žlutý servis

Začněte cestu zábavou již v našem autobuse! Čeká vás nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby); noviny a časopisy zdarma; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí.

Wi-FiDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Tipy na aktivity v Klatovech

  • Katakomby Klatovy – kdo má pro strach uděláno, může si prohlédnout mumifikovaná těla v kryptě pod jezuitským kostelem zasvěceným Neposkvrněnému početí Panny Marie a sv. Ignácovi.
  • Černá věž – nenechte si ujít nádherný výhled na panoráma Klatov a Šumavy.
  • Lékárna U Bílého jednorožce – ojedinělé lékárnické muzeum s neopakovatelnou atmosférou dob minulých stojí stoprocentně za návštěvu.