Nová linka z Prahy do Pasova, přes Příbram a Strakonice

Do Pasova autobusem RegioJet

Nová autobusová linka RegioJetu Praha–Příbram–Strakonice–Vimperk–Strážný–Freyung–Pasov/zpět odstartovala v pondělí 12. června prvním spojem s odjezdem v 8:00 z Prahy.

Jaké novinky vás čekají

  • Do německého Pasova a zpět vás dovezeme každý den. Spoje jedou 1× denně z Prahy a 1× denně zpět z Pasova – vždy jeden ranní a jeden odpolední spoj.
  • Celková doba cesty Praha–Pasov jsou necelé 4 hodiny.
  • Z Prahy vyjíždíme ze smíchovské zastávky Na Knížecí, dále pokračujeme do Příbrami, Strakonic, Vimperka, Strážného a do německého Freyungu a Pasova.
  • Na trase je povolena vnitrostátní přeprava mezi českými městy (kromě přepravy mezi Prahou a Příbramí).

Více podrobností a pár praktických detailů

Cestujte do Pasova a zpět za nejnižší ceny jízdenek v akčním tarifu SPECIAL

Do Pasova i Freyungu využijte možnost zakoupení jízdenky za super cenu v akčním tarifu SPECIAL. Stačí naplánovat cestu o něco dopředu a koupit jízdenku s trochu větším předstihem. Zaplatíte až o 400 Kč méně – to se vyplatí!

Do Pasova již za 389 Kč

Cestujte v Česku za nejnižší ceny – pořiďte si Kreditovou jízdenku

Chcete jezdit výhodně mezi Prahou, Příbramí, Strakonicemi, Vimperkem a Strážným? Kreditová jízdenka je nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky RegioJet. Neváhejte a registrujte se ještě dnes zcela zdarma!

Do Strakonic s Kreditovou jízdenkou již za 90 Kč

Užijte si žlutý servis

Začněte cestu zábavou již v našem autobuse! Čeká vás nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby); zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeStudené nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Tipy co zažít v Pasově

  • Okružní plavba ve znamení tří barev – nenechte si ujít jedinečný zážitek z plavby po řekách, které se v Pasově stékají – po modrém Dunaji, černém Innu a zeleném Ilzu.
  • Pasovský hrad – nádherný výhled na panoráma Pasova, muzeum a galerie. To vás čeká, pokud navštívíte dominantu města.
  • Pasovský blb – co je „der Passauer Tölpel“? Najdete ho v uličkách u náměstí Domplatz?

Tipy co zažít ve Strakonicích

  • Strakonický hrad – buďte na chvíli hradní paní nebo pánem a procházejte se komnatami středověkého hradu. Vystoupejte na věž Rumpál nebo sejděte do černé huchyně na nějakou tu dobrotu.
  • Pivovar Dudák – přijďte – připravena je pro vás komentovaná prohlídka i s ochutnávkou nefiltrovaného piva přímo z ležáckých tanků.
  • Muzeum historie ČZ a. s. – malí i velcí kluci si přijdou na své v expozicích motocyklů, kol a zbraní, vyrobených právě zde.

Prohlédněte si celou trasu linky na mapě