Nová linka Praha – Hradec Králové – Trutnov/Náchod, snížení počtu spojů na trase Praha – Hradec Králové.

Do Náchoda autobusem RegioJet

V pondělí 15. 5. 2017 startujeme nový koncept autobusového spojení Královéhradeckého kraje s Prahou. Na linkách RegioJetu na této trase čeká cestující několik zajímavých změn.

Jaké novinky vás čekají

  • Startujeme novou linku Praha – Hradec Králové – Trutnov/Náchod/zpět.
  • Jedeme 2× denně z Trutnova a 2× denně z Náchoda přes Hradec Králové.
  • Na trase Praha – Hradec Králové výrazně snižujeme počet spojů, a to na 4× denně z Prahy a 4× denně z Hradce Králové. Spoje odjíždí v nejvíce využívaných časech. Samostatně na trase Praha – Hradec Králové již autobusy RegioJet nejezdí. K tomuto kroku jsme bohužel museli přistoupit z důvodu dlouhodobého poklesu poptávky cestujících.
  • Na trase Praha–Náchod vás nově zavezeme také do Holohlav, Jaroměře, Dolan a České Skalice.
  • Z Prahy vyjíždíme ze zastávky Černý Most.
  • Více informací o změnách najdete v tiskové zprávě.

Více podrobností a nějaké ty praktické detaily

Cestujte za nejnižší ceny– pořiďte si Kreditovou jízdenku

Kreditová jízdenka je nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky RegioJet. Neváhejte a registrujte se ještě dnes zcela zdarma!

Do NÁCHODA s Kreditovou jízdenkou již za 135 Kč

Užijte si žlutý servis

Začněte cestu zábavou již v našem autobuse! Čeká vás nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby); zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeStudené nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy