Jeďte s námi na výlet do ZOO Zlín-Lešná – opět na jaře

Od pondělí 2. října čeká návštěvníky ZOO Zlín-Lešná, kteří využívají pro cesty za zvířátky naše autobusy RegioJet, malá přestávka. Podle nového jízdního řádu nebudou žluté autobusy celou zimu do Lešné zajíždět.
Zimní přestávka končí s nástupem jara, kdy s námi můžete opět cestovat na výlety do jedné z našich nejnavštěvovanějších zoologických zahrad, a to z Brna nebo z Kroměříže. A co je nejlepší – BEZ jakýchkoliv přestupů. Jednou denně vás dovezeme až ke vchodu do zoologické zahrady a před branami ZOO vás opět vyzvedneme a odvezeme domů. Rychle, luxusně, autobusy ve stylu Fun&Relax. Jízdenky zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.

Od jara do ZOO Zlín jedině autobusy RegioJet!

Užijte si žlutý servis

Výlet začnete zábavou již v našem autobuse ve stylu Fun&Relax. Vás i vaše děti čeká nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby); teplé nápoje, noviny a časopisy zdarma a další občerstvení k zakoupení; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cesty se postará příjemný a vstřícný personál.

Naše tipy

zlin-lesna-zamekzlin-lesna-slonzlin-lesna-tukanzlin-lesna-cap