Jeďte s námi na výlet do ZOO Zlín-Lešná se vstupným ZDARMA

Máme pro vás překvapení!
K vybraným jízdenkám s cílovou zastávkou ZOO Zlín dostanete od nás ZDARMA vstupenku k návštěvě zologické zahrady. Vstupenku od naší stevardky obdrží v autobuse každý, kdo s námi pojede do zoo od pondělí do čtvrtka v období od 14. 8. do  24. 8. 2017. Neváhejte a pojeďte si pohladit rejnoka!

Od soboty 1. 7. 2017 zajíždí autobusy RegioJet do ZOO Zlín-Lešná každý den. Máte možnost cestovat s námi na výlet do jedné z našich nejnavštěvovanějších zoologických zahrad, a to z Brna nebo z Kroměříže. A co je nejlepší – BEZ jakýchkoliv přestupů. Jednou denně vás dovezeme až ke vchodu do zoologické zahrady a před branami ZOO vás opět vyzvedneme a odvezeme domů. Rychle, luxusně a autobusy ve stylu Fun&Relax. Jízdenky zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.

Do ZOO Zlín již od 130 Kč

Užijte si žlutý servis

Váš výlet začnete zábavou již v našem autobuse ve stylu Fun&Relax. Vás i vaše děti čeká nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby); teplé nápoje, noviny a časopisy zdarma a další občerstvení k zakoupení; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cesty se postará příjemný a vstřícný personál.

Naše tipy

zlin-lesna-zamekzlin-lesna-slonzlin-lesna-tukanzlin-lesna-cap