Jeďte s námi na výlet do ZOO Zlín-Lešná se vstupným ZDARMA

 

ZOO Zlín – vstupenka zdarma

Máme pro vás překvapení!
Ke každé jízdence s cílovou zastávkou ZOO Zlín dostanete od nás ZDARMA vstupenku k návštěvě zologické zahrady. Vstupenku od naší stevardky obdrží v autobuse každý, kdo pojede žlutým autobusem do zoo v období od 10. 6. do  25. 6. 2017.

Od soboty 1. 4. 2017, po krátké zimní přestávce, zajíždí autobusy RegioJet znovu do ZOO Zlín-Lešná. Opět tak máte možnost cestovat s námi na výlet do jedné z našich nejnavštěvovanějších zoologických zahrad, a to z Brna nebo z Kroměříže. A co je nejlepší – BEZ jakýchkoliv přestupů. Jednou denně vás dovezeme až ke vchodu do zoologické zahrady a před branami ZOO vás opět vyzvedneme a odvezeme domů. Rychle, luxusně a autobusy ve stylu Fun&Relax. Jízdenky zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.

  • příjezd k ZOO v 10:50
  • odjezd od ZOO v 17:35
  • do ZOO jezdíme o víkendech a státních svátcích
  • platný jízdní řád

Do ZOO Zlín již od 130 Kč

Užijte si žlutý servis

Váš výlet začnete zábavou již v našem autobuse ve stylu Fun&Relax. Vás i vaše děti čeká nadstandardní servis – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby); teplé nápoje, noviny a časopisy zdarma a další občerstvení k zakoupení; přípojka do elektrické sítě 230 V; moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem; wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cesty se postará příjemný a vstřícný personál.

Naše tipy

zlin-lesna-zamekzlin-lesna-slonzlin-lesna-tukanzlin-lesna-cap