Novinky na lince Praha-Bratislava-Nitra-Košice

Od 1. 9. 2016 upravujeme jízdní řád na lince Praha-Bratislava-Nitra-Košice. Podle nového jízdního řádu bude linka končit v Žiaru nad Hronom. Nově budeme zastavovat v Trnavě, Nové Bani a Žarnovici. Spojení pro cestující z Prahy do Košic bude zajištěno dvakrát denně autobusovou linkou Praha-Žilina-Košice a 2× denně i vlaky RegioJet. Vyberte si si svůj spoj a užívejte si nadstandardní servis.

Jízdní řád linky naleznete na stránkách www.regiojet.cz, ceny pro jednotlivé trasy v ceníku linky.

Užijte si žlutý servis:

Mezinárodní linky na Slovensko jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál.

Jízdenky jsou již v prodeji v našem online rezervačním systému, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.