Milujeme Polsko

Pohodlné cestování autobusy RegioJet do Polska

Polsko milujeme a rádi vás do Polska i z Polska dovezeme!

Polsko je blízko, v Polsku se domluvíte, v Polsku je dobré jídlo a pití. V Polsku je bezpečno, Polsko je cenově dostupné, Polsko je neokoukané! 

Krakov a Katovice spojují s Českou a Slovenskou republikou žluté autobusové i vlakové linky. Cestujte s námi od 290 Kč.

Jízdenky do všech polských měst zakoupíte online, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY nebo u našich smluvních prodejců.

 

 

 

Poznejte kouzlo Krakova

krakov-kone

Krakov je nejatraktivnější a nejnavštěvovanější město Polska. Jeho jedinečná atmosféra podobná Vídni nebo Florencii vás okouzlí. Historické centrum je plné památek a přitom není příliš rozlehlé. Dominantou Krakova je vrch Wawel s Královským hradem a katedrálou sv. Stanislava a Václava. Pokud vás historie neláká, určitě nepohrdnete nákupováním v řadě zajímavých obchůdků, občerstvením ve stáncích a restauracích s místními specialitami, v příjemných kavárnách a čokoládovnách. V Krakově se nachází také největší nákupní galerie v širokém okolí – Galeria Krakowska. Najdete zde množství obchodů a značek a navíc i příznivé ceny s celou řadou aktraktivních sezónních slev.

REZERVUJTE SI JÍZDENKU již od 290 Kč

Za hornickou historií Katovic

katowice-02

Katovice – město, kde se mísí historické památky i moderní stavby. Navštivte alespoň některé z nich: hlavní vlakové nádraží Dworzec Glówny, Rynek – centrální náměstí a centrum Katovic, Slezské muzeum (Muzeum Śląskie) nebo katovickou katedrálu. Těm z vás, kteří se chystají v Polsku nakupovat, můžeme doporučit obchodní dům Galeria Katowicka.

REZERVUJTE SI JÍZDENKU již od 290 Kč

 

 

Zdarma na palubách autobusů a vlaků RegioJet:

Stevardka  Denní tisk  Teplé nápoje  Dotyková obrazovka  Pohodlné a prostorné kožené sedadla  Wi-Fi  Zásuvka na 230V