Provoz vnitrostátních linek RegioJetu na území Česka a Slovenska

Vážení cestující,
v návaznosti na opatření vlády České a vlády Slovenské republiky, dopravce RegioJet aktivně obnovuje provoz a postupně navyšuje počet svých autobusových a vlakových spojů na všech linkách v rámci České a Slovenské republiky.

  • VNITROSTÁTNÍ AUTOBUSY REGIOJET
    Od 3. 5. 2020 prodáváme jízdenky pro celou kapacitu autobusů. Rušíme tak karanténní rozestup a garanci volné dvousedačky.
    Provoz autobusů je upraven tak, aby byl zachován základní rozsah spojení mezi jednotlivými městy několikrát denně v obou směrech a v časech, kdy musí cestovat nejvíce cestujících. Autobusy jedou většinou v rozsahu 2–5 spojů denně v každém směru a postupně počet spojů plynule navyšujeme. V autobusech vás nedoprovází stevardky/di a z bezpečnostních důvodů nepodáváme horké nápoje. K dispozici je připraven denní tisk, WIFI zdarma a možnost sledování filmů, poslechu hudby a hraní her na obrazovkách.

Provoz AUTOBUSOVÝCH spojů RegioJet – podrobné informace

  • VNITROSTÁTNÍ VLAKY REGIOJET
    Postupně stále přidáváme další spoje na všech našich vlakových linkách. Jezdíme již průběžně během celého dne a děláme vše pro co nejrychlejší plné obnovení provozu všech spojů na všech trasách.

Provoz VLAKOVÝCH spojů RegioJet – podrobné informace

Vlaky i autobusy RegioJetu mají dostatečnou kapacitu, aby odvezly všechny cestující, kteří potřebují cestovat. V případě poptávky jsme u vlaků připraveni nasadit posilové vozy a u autobusových spojů posilové autobusy. Jízdenky si pohodlně zarezervujete v našem online prodejním systému.

Upozornění pro cestující

Po celou dobu jízdy v autobuse i ve vlaku RegioJetu musí mít všichni cestující roušku, respirátor nebo ústa zakrytá šátkem či šálou tak, aby chránili své spolucestující a případně i řidiče. Nedodržení tohoto pokynu znamená, že nebude cestujícímu umožněn nástup k přepravě. Opatření platí do odvolání.

Za veškeré komplikace se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.
Tým vlaků a autobusů RegioJetu