Cestujte s námi vlakem na trase Praha–Vídeň–Győr–Budapešť

Maďarsko vlaky RegioJet

Vlakem do Maďarska

Vychutnejte si pravé Maďarsko

Co takhle potěšit chuťové buňky vyhlášenou gastronomií? Prozkoumat impozantní památky a užít si noční život? Máme pro vás dobrou zprávu. Od 13. 6. jezdí žluté vlaky RegioJet opět až do Maďarska. Zažijte dechberoucí architekturu Budapešti. Vydejte se na plavbu po Dunaji nebo se zastavte zrelaxovat své tělo v termálních lázních. Svezte se s námi na trase Praha–Vídeň–Győr–Budapešť za nejlepší ceny. Navíc se službami zdarma, na které jste zvyklí.

 

Užijte si cestu vlakem

Pohodlné cestování s RegioJetem bez obav a starostí.

Pohodlné cestování

Užijte si pohodlí prostorných sedaček
a zkraťte si s námi cestu na portálu
plným filmů, her a zábavy.

Prvotřídní servis od našich stevardek

Prvotřídní servis

Občerstvěte se z naší palubní nabídky
za výhodné ceny. Během cesty
se o vás postarají naši zkušení stevardi.

Storno jízdenky

Flexibilní jízdenky

Změnily se vám na poslední chvíli
plány? Online jízdenku můžete změnit
či zrušit až 15 minut před odjezdem.

Chorvatsko vlaky RegioJet

Aktuální situace v Maďarsku

Cestujte s námi bez obav. Situace se zlepšuje nejen v Maďarsku, ale po celé Evropě.
Nic však nebereme na lehkou váhu a stále pro vás sledujeme aktuální dění.
Svou online jízdenku navíc můžete stornovat zdarma až 15 minut před odjezdem.

 

Chorvatsko vlaky RegioJet Maďarsko Chorvatsko vlaky RegioJet Očkování / ANO Povinná karanténa / NE Nutnost ubytování / NE

Podmínky vstupu do Maďarska

Na základě dvoustranné dohody mezi ČR a Maďarskem mohou občané ČR od 15. května volně vstoupit na území Maďarska, pokud se prokáží Certifikátem o provedeném očkování. Vstup do Maďarska je možný ihned po první dávce.

Pro osoby, které ještě nebyly očkovány platí zákaz vstupu na území Maďarska. Přehodnocení situace proběhne 23. června 2021. Výjimku ze zákazu mají cestující, kteří prokáží, že v posledních šesti měsících překonali nákazu COVID-19.

Děti do 18 let, které cestují s rodiči, mají do Maďarska vstup volný.

Tranzit přes území Maďarska je možný. Cestovatel v tranzitu musí prokázat, že se jedná o tranzit a musí být možný průjezd ostatními zeměmi na trase. Je nutné dodržet rychlý průjezd (max 24 hodin), přechod pouze přes vyhrazené hraniční přechody, trasu a odpočívadla.
Tranzit na letišti je možný pouze tranzitním koridorem. Na letišti mohou cestovatele vyzvednout rodinní příslušníci nebo známí.

Podmínky pro návrat do ČR

Maďarsko bylo zařazeno na seznam zemí se středním rizikem výskytu onemocnění COVID-19.

Všichni cestující musí před vstupem na území ČR vyplnit příjezdový formulář.

Cestující hromadnou dopravou (letadlo, vlak, autobus, loď, MHDE) musí navíc mít potvrzení o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu. V případě, že cestovatel zvolí antigenní test, tak ten nesmí být starší než 24 hodin před započetím cesty. Pokud si cestovatel zvolí PCR test, tak je nutné, aby nebyl starší než 72 hodin před započetím cesty.

Cestující vlastním autem nebo pěšky mohou antigenní nebo PCR test podstoupit až po návratu do ČR (do 5 dní od příjezdu). Do potvrzení negativního výsledku je nutné setrvat v samoizolaci. Případně je možné si nechat provést test i před návratem ještě v zahraničí.

Po dobu 14 dnů od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov respirátor s třídou ochrany nejméně FFP2.

Výjimku z testu máte v případě, že máte očkování na COVID-19 z ČR, Chorvatska, Maďarska, SRN, Polska, Rakouska, Slovenska nebo Slovinska, u kterého uplynulo:

  • u dvoudávkového schématu nejméně 22 dní, ale ne více než 3 měsíce od aplikace první dávky očkovací látky
  • u ukončeného dvoudávkového schématu ne více než 9 měsíců od aplikace první dávky očkovací látky
  • u jednodávkového schématu nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců od aplikace očkovací látky

 

Výlety v Maďarsku

Kam vyrazit v Maďarsku? Přinášíme tipy na výlety, co stojí za to vidět. Chystáte se vyrazit na více dní a nemáte kde složit hlavu? Vyberte si z naší nabídky ubytování. A protože opatrnosti není nikdy dost, zprostředkujeme vám také pojištění za zvýhodněné ceny.

Navštivte Budínský hrad

Hrad Budapešť

V samém srdci Budapešti stojí Budínský hrad, nepřehlédnutelná ikona tohoto maďarského města. Jeho historie sahá až do 13. století a v interiérech můžete navštívit Maďarské národní muzeum i galerii. Tento architektonický skvost se stal součástí Světového dědictví UNESCO.

Informace o hradu Buda

Plavte se po Dunaji

Plavba po Dunaji Budapešť

Budapeští protéká největší řeka Maďarska – Dunaj. Krásy hlavního města objevíte nejen pěšky, ale romantickou možnost nabízí také plavby po Dunaji. Z lodi uvidíte třeba ikonickou budovu parlamentu, řetězový most, Budínský hrad a další krásy maďarské metropole.

Rezervujte si plavbu po Dunaji

Dejte si drink v Ruin pubu

Ruin Pub Budapešť

Vyzkoušejte si v Budapešti nevšední aktivity. Jestli vás nebaví nablýskané restaurace a podniky, vydejte se do některého z Ruin pubů. Na tyto hospody narazíte ve starých domech z předválečného období a podle nás jsou skvělým způsobem, jak ozvláštnit cestu něčím neobvyklým.

Poznejte neotřelé Ruin puby

Relaxujte v lázních

Termální lázně Mosonmagyaróvár

Maďarsko, to nejsou jen obchodní centra, pikantní jídlo a davy turistů. Odpočiňte si od městského ruchu v termálních lázních. Vyrazte zrelaxovat tělo na jednodenní výlet do lázní v Mosonmagyaróváru. K naší vlakové jízdence navíc získáte celodenní vstupenku jen za 99 Kč.

Odpočiňte si v lázních

 

Potřebujete poradit?

 


 

Bezpečné cestování s RegioJetem

Povinná rouška

Chráníme cestující
i zaměstnance

 

Dezinfekce k dispozici

Dezinfekce k dispozici
v každém vagónu

 

Dezinfekce sedaček

Důkladná dezinfekce
sedaček

Podporujeme bezkontaktní platby

U nás zaplatíte
bezkontaktně