Rozšiřujeme náš tým!

Rozšiřujeme tým palubního personálu autobusů RegioJetu

Chcete být součástí žlutého světa autobusů RegioJet?

Neustále rosteme, a proto opět hledáme nové kolegy a kolegyně napříč celou republikou. Měňte společně s námi cestování v zážitek a přidejte se do našich týmů řidičů/ček a stevardů/dek. Staňte se členem palubního personálu flotily žlutých autobusů RegioJet, které míří každý den do desítek českých i evropských destinací!

Řidič/řidička autobusu RegioJet

Stevard/Stevardka na autobusových linkách RegioJet

Pro světoběžníky i pro ty, kteří preferují pravidelné návraty domů. U nás si každý přijde na své. Staňte se řidičem či řidičkou jednoho z autobusů žluté flotily RegioJetu.

Jaká bude náplň vaší práce?

  • usednete za volant autobusu Irizar na vnitrostátních nebo na mezinárodních autobusových linkách
  • čeká vás pracovní režim na bázi turnusů
  • po čase se můžete stát vedoucím našeho autobusu s bonusovým příplatkem navíc
  • všichni řidiči prochází řádným proškolením a zácvikem

Jak si vás představujeme?

  • máte praxi v autobusové dopravě nebo v MKD
  • jste vlastníkem řidičského průkazu sk. D, profesního průkazu, karty řidiče
  • platná zdravotní a profesní způsobilost vám nechybí
  • trestní bezúhonnost je pro nás podmínkou
  • jste flexibilní, spolehlivý a zodpovědný

Co vám nabízíme

  • práci na plný nebo zkrácený úvazek (brigáda) pro silnou a perspektivní společnost
  • moderní vozový park nových a pravidelně servisovaných autobusů Irizar
  • možnost dobírání směn, které se mohou stát vítaným přivýdělkem
  • benefitní systém kafeterie, slevy na zájezdy, letenky, jazykové pobyty, bonusová dovolená, sleva na pojištění
  • věrnostní bonusy při dlouhodobé spolupráci

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail personalista@regiojet.cz, nebo volejte na telefonní číslo +420 539 000 806.

Stevard/ka na autobusových linkách RegioJet

Máte rádi cestování a chcete si zlepšit své komunikační dovednosti? Staňte se naší stevardkou či stevardem a procestujte s námi klidně celou Evropu.

Co vás čeká na palubě?

  • doprovod autobusů na pravidelných linkách
  • odbavení cestujících při nástupu do autobusu
  • zajištění profesionálního zákaznického servisu (občerstvení, denní tisk, podávání informací, prodej jízdenek)
  • péče o příjemné prostředí v autobuse
  • úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením

Koho hledáme?

  • člověka odolného vůči stresu s dobrými organizační schopnosti
  • kolegu, který má rád práci s lidmi
  • komunikativní AJ je nutná pouze na vybraných vnitrostátních autobusových linkách a na linkách do zahraničí

  • získání cenných pracovních zkušeností v oblasti cestovního ruchu
  • netradiční pracovní prostředí, kde každý den je jiný
  • možnost práce i na zkrácený úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti
  • zaměstnanecké benefity ˜– slevy na produkty společnosti (letenky, zájezdy, jazykové pobyty apod.), kafeterie, věrnostní odměny, dny volna navíc, bonusová dovolená
  • možnost účastnit se interních školení a neustále se vzdělávat

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail personalista@regiojet.cz, nebo volejte na telefonní číslo +420 539 000 805.

Rozjedeme to spolu?

 Láká vás naše nabídka? Tak neváhejte a klikněte na žluté tlačítko. Těšíme se na vás!

Pošlete svůj ŽIVOTOPIS ještě DNES