Londýn - Victoria Green Line Station

    GPS souřadnice: 51.493019104003906N -0.1459658145904541E

Vážení cestující,
dne 31. 1. 2020 ukončí Velká Británie členství v EU. Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme mít pro cestování do země CESTOVNÍ PAS (ne pouze občanský průkaz).

  • Upozorňujeme, že pokud nebudete mít cestovní pas, nemusíte být vpuštěni do země.
  • Prosíme, abyste si taktéž zajistili veškeré dokumenty k dlouhodobému pobytu, případně víza, která jsou pro váš pobyt nezbytná.
  • Více informací najdete mimo jiné na stránkách Velvyslanectví ČR nebo GOV.UK.

Žluté autobusy RegioJetu zastavují pro nástup/výstup na ulici Bulleid Way, která prochází autobusovým nádražím Victoria Green Line Station. Upozorňujeme, že zastávka není označena ukazatelem RegioJet. Žluté autobusy zastavují v pásech po obou stranách ulice a na místě, které je aktuálně volné. Na zastávku je možné přijít z několika směrů, v závislosti na tom, ze kterého místa v Londýně k autobusovému nádraží Victoria Green Line Station přijedete – viz mapka:

  • směr z ulice Buckingham Palace Rd – do budovy Victoria Green Line Station vede několik vstupů. Uvnitř pak projdete budovou až ven na zastávky ulici Bulleid Way
  • směr z  ulice Eccleston Bridge – jdete přímo do ulice Bulleid Way, která prochází autobusovým nádražím Victoria Green Line Station. Na ulici Eccleston Bridge autobusy z budovy Victoria Green Line Station odjíždí.
  • směr z  ulice Elizabeth Bridge – jdete přímo do ulice Bulleid Way, která prochází autobusovým nádražím Victoria Green Line Station. Z ulice Elizabeth Bridge přijíždí autobusy z budovy Victoria Green Line Station.


  mapa-londyn