Jízdní řády

tisk

Vlaková linka: Praha – Havířov – Žilina – Košice platný od 01.05.21 do 12.06.21

  RJ 1001 RJ 1025 RJ 1005 RJ 1007 RJ 1009 RJ 1011 RJ 1013 RJ 1015 RJ 1017 RJ 1019 RJ 1021
  6 x                    
Praha, hl.n.
5:50
7:50
9:50
11:50
13:50
14:30
15:50
16:30
17:50
19:50
21:39
Pardubice, hl.n.
6:48
6:49
8:48
8:49
10:48
10:49
12:48
12:49
14:48
14:49
15:29
15:30
16:48
16:49
17:29
17:30
18:48
18:49
20:48
20:49
22:40
22:42
Česká Třebová, žst.
7:30
7:31
9:30
9:31
11:30
11:31
13:30
13:31
15:30
15:31
16:10
16:14
17:30
17:31
18:10
18:14
19:30
19:31
21:30
21:31
|
Zábřeh na Moravě, žst.
7:52
7:53
9:52
9:53
11:52
11:53
13:52
13:53
15:52
15:53
16:40
16:41
17:52
17:53
18:40
18:41
19:52
19:53
21:52
21:53
23:43
23:44
Olomouc, hl.n.
8:15
8:17
10:15
10:17
12:15
12:17
14:15
14:17
16:15
16:17
17:03
17:06
18:15
18:17
19:03
19:06
20:15
20:17
22:15
22:17
0:05
0:07
Hranice na M., žst.
8:53
8:54
10:53
10:54
12:53
12:54
14:53
14:54
16:53
16:54
17:37
17:38
18:53
18:54
19:37
19:38
20:53
20:54
22:49
22:50
0:39
0:40
Ostrava, Svinov
9:19
9:21
11:24
11:27
13:19
13:21
15:19
15:21
17:19
17:21
18:03
18:05
19:21
19:22
20:03
20:05
21:19
21:21
23:18
23:21
1:07
1:08
Opava východ, nádr.
||||||
19:45
||||
Ostrava, hl.n.
9:27
9:29
11:33
11:34
13:27
13:29
15:27
15:29
17:27
17:29
18:11
18:12
|
20:11
20:12
21:27
21:29
23:27
23:29
1:14
1:15
Bohumín, žst.
|||||||||||
Ostrava, Stodolní
9:32
9:33
|
13:32
13:33
15:32
15:33
17:32
17:33
18:15
18:16
|
20:15
20:16
21:32
21:33
23:35
|
Havířov, žst.
9:48
11:50
11:52
13:48
15:48
17:48
18:30
18:32
|
20:30
20:31
21:48
21:52
|
1:32
1:34
Český Těšín, žst.
|
12:08
|||
18:48
18:49
|
20:47
20:48
22:08
22:09
||
Třinec centrum, žst.
|
12:13
|||
18:56
18:57
|
20:55
20:56
22:16
22:17
||
Bystřice (Třinec), žst.
|||||||
21:00
21:01
22:21
22:22
||
Návsí (Jablunkov), žst.
|||||||
21:07
22:28
||
Čadca, žst.
|
12:27
|||
19:18
19:20
||||
2:23
2:24
Žilina, žst.
|
12:38
|||
19:42
19:55
||||
2:49
2:50
Vrútky, žst.
|
13:01
13:02
|||
20:18
20:21
||||
3:14
3:15
Ružomberok, žst.
|
13:28
13:29
|||
20:48
20:49
||||
3:42
3:43
Liptovský Mikuláš, žst.
|
13:45
13:46
|||
21:06
21:07
||||
4:01
4:02
Štrba, žst.
|
14:13
14:17
|||
21:34
21:35
||||
4:30
4:31
Poprad, Tatry
|
14:36
14:40
|||
21:54
21:57
||||
4:50
4:52
Spišská Nová Ves, žst.
|
14:57
14:58
|||
22:13
22:14
||||
5:09
5:10
Margecany, žel. st.
||||||||||
5:35
5:36
Kysak (u města Prešov), žst.
|
15:35
15:36
|||
22:52
22:53
||||
5:49
5:50
Košice, žst.
|
15:48
|||
23:05
||||
6:07
  RJ 1000 RJ 1002 RJ 1004 RJ 1004 RJ 1006 RJ 1008 RJ 1010 RJ 1010 RJ 1012 RJ 1014 RJ 1016 RJ 1018 RJ 1020
  6 x   + 6 x     + 6 x          
Košice, žst.
|||||
(
3:50
||
7:50
|||
21:14
Kysak (u města Prešov), žst.
||||||||
8:02
8:03
|||
21:26
21:27
Margecany, žel. st.
||||||||||||
21:41
21:42
Spišská Nová Ves, žst.
||||||||
8:40
8:41
|||
22:08
22:10
Poprad, Tatry
||||||||
8:58
8:59
|||
22:29
22:31
Štrba, žst.
||||||||
9:19
9:20
|||
22:52
22:53
Liptovský Mikuláš, žst.
||||||||
9:48
9:49
|||
23:20
23:21
Ružomberok, žst.
||||||||
10:05
10:06
|||
23:38
23:39
Vrútky, žst.
||||||||
10:32
10:33
|||
0:07
0:09
Žilina, žst.
||||||||
10:59
11:05
|||
0:32
0:44
Čadca, žst.
||||||||
11:29
11:30
|||
1:06
1:08
Návsí (Jablunkov), žst.
|||
5:47
6:13
7:45
9:48
||||||
Bystřice (Třinec), žst.
|||
5:52
5:53
6:18
6:19
7:50
7:51
9:53
9:54
||||||
Třinec centrum, žst.
|||
5:57
5:58
6:23
6:24
7:55
7:56
9:58
9:59
|
11:54
11:56
||||
Český Těšín, žst.
|||
6:05
6:06
6:31
6:33
8:04
8:06
10:06
10:07
|
12:04
12:06
||||
Havířov, žst.
|||
6:22
6:24
6:49
6:54
8:22
8:24
10:23
10:24
10:24
12:22
12:24
14:24
16:24
18:24
1:54
1:58
Ostrava, Stodolní
|||
6:38
6:39
7:08
7:09
8:38
8:39
10:38
10:39
10:38
10:39
12:38
12:39
14:28
14:39
16:38
16:39
18:38
18:39
|
Bohumín, žst.
4:36
|
6:36
||||||||||
Ostrava, hl.n.
4:43
4:45
|
6:43
6:45
6:43
6:45
7:13
7:15
8:43
8:45
10:43
10:45
10:43
10:45
12:43
12:45
14:43
14:45
16:43
16:45
18:43
18:45
2:13
2:15
Opava východ, nádr.
|
5:05
|||||||||||
Ostrava, Svinov
4:51
4:53
5:26
5:28
6:51
6:53
6:51
6:53
7:21
7:23
8:51
8:53
10:51
10:53
10:51
10:53
12:51
12:53
14:51
14:53
16:51
16:53
18:51
18:53
2:22
2:24
Hranice na M., žst.
5:18
5:19
5:53
5:54
7:18
7:19
7:18
7:19
7:48
7:49
9:18
9:19
11:18
11:19
11:18
11:19
13:18
13:19
15:18
15:19
17:18
17:19
19:18
19:19
|
Olomouc, hl.n.
5:50
5:52
6:31
6:33
7:50
7:52
7:50
7:52
8:23
8:25
9:50
9:52
11:50
11:52
11:50
11:52
13:50
13:52
15:50
15:52
17:50
17:52
19:50
19:52
3:21
3:23
Zábřeh na Moravě, žst.
6:14
6:15
6:55
6:56
8:14
8:15
8:14
8:15
8:47
8:48
10:14
10:15
12:14
12:15
12:14
12:15
14:14
14:15
16:14
16:15
18:14
18:15
20:14
20:15
3:46
3:47
Česká Třebová, žst.
6:37
6:42
7:17
7:18
8:37
8:42
8:37
8:42
9:09
9:10
10:37
10:42
12:37
12:42
12:37
12:42
14:37
14:42
16:37
16:42
18:37
18:42
20:37
20:42
|
Pardubice, hl.n.
7:22
7:23
7:57
7:58
9:22
9:23
9:22
9:23
9:53
9:54
11:22
11:23
13:22
13:23
13:22
13:23
15:22
15:23
17:22
17:23
19:22
19:23
21:22
21:23
4:52
4:53
Praha, hl.n.
8:24
8:59
10:22
10:22
10:51
12:22
14:22
14:22
16:22
18:22
20:22
22:22
5:55

Kilometrická tabulka

1Praha, hl.n. 0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km0km
2Pardubice 104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km104km
3Česká Třebová |164km164km164km||164km||164km|164km164km164km164km164km|
4Zábřeh na Moravě 204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km204km|
5Olomouc, hl.n. 250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km250km
6Hranice na M., žst. 301km301km301km301km||301km|301km301km301km301km301km301km301km301km|
7Ostrava, Svinov 351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km351km
8Opava východ |||||||||||379km|||||
9Ostrava, hl.n. 356km356km356km356km356km356km356km356km356km356km356km|356km356km356km356km356km
10Bohumín, žst. |||||||||||||||364km364km
11Ostrava, Stodolní |358km||||358km||358km||358km358km358km||
12Havířov 374km374km374km374km374km374km374km374km374km374km374km|374km374km374km||
13Český Těšín |395km395km395km395km|395km395km395km395km||395km395km395km||
14Třinec centrum, žst. |403km403km403km403km|403km403km403km403km403km|403km403km403km||
15Bystřice (Třinec) |409km||||409km||||||409km|||
16Návsí (Jablunkov) |415km|415km||415km||415km|||415km415km||
19Čadca 433km433km433km433km433km433km433km433km433km433km433km|433km433km433km||
20Žilina, žst. 461km461km461km461km461km461km461km461km461km461km461km|461km461km461km||
21Vrútky, žst. 482km482km482km482km482km482km482km482km482km482km482km|482km482km482km||
22Ružomberok, žst. 518km518km518km518km518km518km518km518km518km518km518km|518km518km518km||
23Liptovský Mikuláš, žst. 544km544km544km544km544km544km544km544km544km544km544km|544km544km544km||
24Štrba, žst. 585km585km585km585km585km585km|585km585km585km585km|585km585km585km||
25Poprad, Tatry 604km604km604km604km604km604km604km604km604km604km604km|604km604km604km||
26Spišská Nová Ves 630km630km630km630km630km630km630km630km630km630km630km|630km630km630km||
27Margecany 670km670km|670km670km670km|670km670km||||||||
28Kysak (u města Prešov) 689km689km689km689km689km689km689km689km689km689km689km|689km689km689km||
29Košice, žst. 705km705km705km705km705km705km705km705km705km705km705km|705km705km705km||

Časové kódy

11

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
+
Neděle a státem uznaný svátek
6
Sobota
x
Jezdí v pracovních dnech
|
Spoj zastávkou projíždí