Jízdní řády

tisk

RJ U1 platný od 01.04.20 do 31.12.20

  6550 6560 6562 6562
      + 6 + 6
     
11
 
Děčín, hl.nádr.
|
22:28
5:57
5:57
Vilsnice, Vilsnice
|
22:32
||
Choratice, Choratice
|
22:35
||
Dobkovice, Dobkovice
|
22:36
6:03
6:03
Povrly-Roztoky, Povrly-Roztoky
|
22:40
||
Povrly, Povrly
|
22:44
6:11
6:11
Neštědice, Neštědice
|
22:46
||
Mojžíř, Mojžíř
|
22:48
||
Neštěmice, Neštěmice
|
22:51
6:14
6:14
Ústí nad Labem, sever
|
22:54
22:55
6:17
|
Ústí n.L., hl.nádr.
3:31
22:58
|
6:19
Ústí nad Labem, západ
3:33
|||
Bohosudov, Bohosudov
3:47
|||
Proboštov [vlak], Proboštov [vlak]
3:51
|||
Teplice v Čechách, Teplice v Čechách
3:53
3:54
|||
Řetenice, Řetenice
3:57
|||
Oldřichov u Duchcova, Oldřichov u Duchcova
4:01
|||
Duchcov, žel.st.
4:06
4:07
|||
Želénky, Želénky
4:10
|||
Chotějovice, Chotějovice
4:14
|||
Bílina, žel.st.
4:18
4:19
|||
Bílina kyselka, Bílina kyselka
4:21
|||
Želenice nad Bílinou, Želenice nad Bílinou
4:25
|||
Most, Most
4:31
|||
  6551 16533 16533
      + 6
   
11
 
Most, Most
23:22
||
Želenice nad Bílinou, Želenice nad Bílinou
23:27
||
Bílina kyselka, Bílina kyselka
23:31
||
Bílina, žel.st.
23:34
23:35
||
Chotějovice, Chotějovice
23:38
||
Želénky, Želénky
23:43
||
Duchcov, žel.st.
23:46
||
Oldřichov u Duchcova, Oldřichov u Duchcova
23:51
||
Řetenice, Řetenice
23:55
||
Teplice v Čechách, Teplice v Čechách
23:58
23:59
||
Proboštov [vlak], Proboštov [vlak]
0:02
||
Bohosudov, Bohosudov
0:05
||
Ústí nad Labem, západ
0:16
5:00
|
Ústí n.L., hl.nádr.
0:19
5:03
5:03
Ústí nad Labem, sever
|
5:06
5:05
Neštěmice, Neštěmice
|
5:08
5:07
Mojžíř, Mojžíř
|
5:11
5:09
Neštědice, Neštědice
|
5:13
5:11
Povrly, Povrly
|
5:15
5:14
Povrly-Roztoky, Povrly-Roztoky
|
5:19
5:17
Dobkovice, Dobkovice
|
5:22
5:21
Choratice, Choratice
|
5:24
5:22
Vilsnice, Vilsnice
|
5:27
5:25
Děčín, hl.nádr.
|
5:29
5:30

Kilometrická tabulka

1Děčín, hl.nádr. 0km0km0km
2Vilsnice 3km||
3Choratice 6km||
4Dobkovice 7km7km7km
5Povrly-Roztoky 11km||
6Povrly, Povrly 14km14km14km
7Neštědice 15km||
8Mojžíř 16km||
9Neštěmice 18km18km18km
10Ústí nad Labem, sever 20km20km|
11Ústí n.L., hl.nádr. 23km|23km
12Ústí nad Labem, západ 24km||
13Bohosudov 35km||
14Proboštov [vlak] 38km||
15Teplice v Čechách 40km||
16Řetenice 42km||
17Oldřichov u Duchcova 45km||
18Duchcov, žel.st. 49km||
19Želénky 51km||
20Chotějovice 54km||
21Bílina, žel.st. 57km||
22Bílina kyselka 59km||
23Želenice nad Bílinou 63km||
24Most, Most 69km||

Časové kódy

11
nejede od 12.09.20 do 31.12.20

Symboly a jejich významy

+
Neděle a státem uznaný svátek
6
Sobota