Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Plzeň – Norimberk – Frankfurt (Main) – Kolín n. R./Bonn Flughafen – Düsseldorf – Eindhoven – Rotterdam – Haag – Amsterdam platný od 01.04.20 do 05.11.24

Praha, ÚAN Florenc
 
23:00
Praha, Wilsonova (zast. u hl. n.)
  |
Plzeň, CAN
 
0:20
Norimberk, ZOB, Bahnhofstrasse - Will. - Br. Platz
 
2:45
Frankfurt nad Mohanem, Mannheimer Str. Area B
A
5:25
Frankfurt nad Mohanem, Letiště, Terminál 1, Busparkplatz P36
A
5:55
Kolín n. R./Bonn letiště, Terminál 2
§
8:05
Düsseldorf, Hbf., Worringer Str.
§
9:00
Eindhoven, JF Kennedylaan/Limbopad
B
10:40
Rotterdam, Conradstraat/Weena
B
12:15
Den Haag, Central Station (Schedeldoekshaven)
B
12:45
Amsterdam, Sloterdijk
B
13:30
Amsterdam, Sloterdijk
B
14:00
Den Haag, Central Station (Schedeldoekshaven)
B
14:45
Rotterdam, Conradstraat/Weena
B
15:15
Eindhoven, JF Kennedylaan/Limbopad
B
17:00
Düsseldorf, Hbf., Worringer Str.
§
18:50
Kolín n. R./Bonn letiště, Terminál 2
§
19:40
Frankfurt nad Mohanem, Letiště, Terminál 1, Busparkplatz P36
A
22:00
Frankfurt nad Mohanem, Mannheimer Str. Area B
A
22:30
Norimberk, ZOB, Bahnhofstrasse - Will. - Br. Platz
 
1:10
Plzeň, CAN
 
3:25
Praha, Wilsonova (zast. u hl. n.)
 
(
4:45
Praha, ÚAN Florenc
 
4:48

Kilometrická tabulka

1Praha, ÚAN Florenc 0km0km0km
2Praha, Wilsonova (zast. u hl. n.) |2km|
3Plzeň, CAN 96km96km|
4Norimberk, ZOB, Bahnhofstrasse - Will. - Br. Platz 291km291km|
5Frankfurt nad Mohanem, Mannheimer Str. Area B A 521km521km515km
6Frankfurt nad Mohanem, Letiště, Terminál 1, Busparkplatz P36 A 534km534km527km
7Kolín n. R./Bonn letiště § 713km713km|
8Düsseldorf, Hbf., Worringer Str. § 765km765km|
9Eindhoven, JF Kennedylaan/Limbopad B 883km883km|
10Rotterdam, Conradstraat/Weena B 981km981km|
11Den Haag, Central Station (Schedeldoekshaven) B 1004km1004km|
12Amsterdam, Sloterdijk B 1051km1061km|

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
B
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
§
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje

Údaje

K provozování mezinárodní linkové osobní dopravy na této lince je rovněž oprávněna ORBIX, s.r.o., se sídlem Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město, v této době však nezabezpečuje žádný spoj.
International bus service with licensed intrastate transport in the Czech Republic, Germany and Netherlands
There is a valid tariff set by the carrier. The information about the tariff are published in busses.
The ORBIX, s.r.o. company, registered office Revoluční 767/25, Praha 1 - Staré město is also authorized to operate international regular passenger carriage on this line; however, it currently does not provide any coach service.
Na lince platí tarif vyhlášený dopravcem. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech.
Vnitrostátní přeprava na území České republiky, Německa a Holandska je povolena.