Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – České Budějovice – Český Krumlov – Lipno nad Vltavou platný od 10.12.17 do 3.3.18

          6 x                 7 x      
 
11
     
15
 
16
11
   
12
11
11
17
11
11
11
Praha, Na Knížecí
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Písek, AN, st. 12
7:20
8:20
9:20
10:20
11:20
12:20
13:20
13:20
14:20
15:20
16:20
17:20
18:20
19:20
20:20
21:20
22:20
České Budějovice, AN
8:15
8:20
9:15
9:20
10:15
10:20
11:15
11:20
12:15
12:20
13:15
13:20
14:15
14:20
14:15
14:20
15:15
15:20
16:15
16:20
17:15
17:20
18:15
18:20
19:15
19:20
20:15
21:15
22:15
23:15
Český Krumlov, Špičák
8:45
9:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
14:45
15:45
16:45
17:45
18:45
19:45
20:40
21:40
22:40
23:40
Český Krumlov, AN
8:50
8:55
9:50
10:50
11:50
12:50
13:50
14:50
14:50
14:55
15:50
16:50
17:50
18:50
19:50
20:45
21:45
22:45
23:45
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví
9:15
||||||||||||||||
Frymburk, Frymburk
9:30
||||||||||||||||
Lipno n.Vlt., lanovka
9:40
||||||||||||||||
Rožmberk n.Vlt., nám.
|||||||
15:25
|||||||||
Vyšší Brod, nám.
|||||||
15:40
|||||||||
Loučovice, Loučovice
|||||||
15:50
|||||||||
Lipno n.Vlt., přístaviště
|||||||
16:00
|||||||||
Lipno n.Vlt., lanovka
|||||||
16:05
|||||||||
    6 x               7 x            
 
11
15
 
13
     
11
 
18
14
12
11
11
12
11
Lipno n.Vlt., lanovka
|||||||
10:40
||||||||
Lipno n.Vlt., přístaviště
|||||||
10:45
||||||||
Loučovice, Loučovice
|||||||
10:55
||||||||
Vyšší Brod, nám.
|||||||
11:05
||||||||
Rožmberk n.Vlt., nám.
|||||||
11:20
||||||||
Lipno n.Vlt., lanovka
|||||||||||||
17:05
||
Frymburk, Frymburk
|||||||||||||
17:15
||
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví
|||||||||||||
17:30
||
Český Krumlov, AN
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:50
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:50
18:00
19:00
20:00
Český Krumlov, Špičák
5:05
6:05
7:05
8:05
9:05
10:05
11:05
12:05
13:05
14:05
15:05
16:05
17:05
18:05
19:05
20:05
České Budějovice, AN
5:30
5:40
6:30
6:40
7:30
7:40
8:30
8:40
9:30
9:40
10:30
10:40
11:30
11:40
12:30
12:40
13:30
13:40
14:30
14:40
15:30
15:40
16:30
16:40
17:30
17:40
18:30
18:40
19:30
19:40
20:30
20:40
Písek, AN, st. 12
6:30
7:30
8:30
9:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
Praha, Na Knížecí
7:55
8:55
9:55
10:55
11:55
12:55
13:55
14:55
15:55
16:55
17:55
18:55
19:55
20:55
21:55
22:55

Kilometrická tabulka

1Praha, Na Knížecí |0km0km0km
2Písek |101km101km101km
3České Budějovice 156km153km153km153km
4Český Krumlov, Špičák 181km177km|177km
5Český Krumlov, AN 182km178km|178km
6Černá v Pošumaví |198km||
7Frymburk |208km||
8Lipno n.Vlt., lanovka |215km||
9Rožmberk n.Vlt. |||204km
10Vyšší Brod |||213km
11Loučovice |||218km
12Lipno n.Vlt., přístaviště |||223km
13Lipno n.Vlt., lanovka |||224km

Časové kódy

11
nejede 24.12.17, 31.12.17
12
nejede 24.12.17
13
nejede 25.12.17, 1.1.18
14
nejede 31.12.17
15
jede také 26.12.17
16
jede 24.12.17, 31.12.17
17
jede také 25.12.17, 26.12.17, 1.1.18, nejede 24.12.17, 31.12.17
18
jede také 25.12.17, 26.12.17, 1.1.18

Symboly a jejich významy

6
Sobota
7
Neděle
x
Jezdí v pracovních dnech

Údaje

Na této lince platí tarif a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem STUDENT AGENCY k.s., které jsou uveřejňovány v autobusech, na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla