Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Mladá Boleslav – Jičín – Vrchlabí – Špindlerův Mlýn platný od 3.9.17 do 8.12.17

  x 6 7 x 6 7
   
11
 
11
Praha, Černý Most
6:30
6:30
14:00
14:00
Mladá Boleslav, aut. St.
7:10
7:10
14:40
14:40
Jičín, aut. St.
§
7:50
7:50
A
15:20
15:20
Nová Paka, aut. Nádr.
§
8:15
8:15
A
15:45
15:45
Jilemnice, aut. Nádr.
A
8:41
8:41
16:11
16:11
Vrchlabí, aut. Nádr.
A B
8:56
§
8:56
§
16:26
§
16:26
Vrchlabí, Herlíkovice, internát
A B
9:06
§
9:06
B §
16:36
§
16:36
Špindlerův Mlýn, Labská
B
9:16
§
9:16
B
16:46
(
16:46
Špindlerův Mlýn, aut. St.
B
9:21
§
9:21
B
16:51
16:51
  x 6 7 x 6 7
     
11
 
11
Špindlerův Mlýn, aut. St.
§
10:15
§
10:15
10:15
§
17:45
§
17:45
Špindlerův Mlýn, Labská
)
10:20
§
10:20
)
10:20
§
17:50
§
17:50
Vrchlabí, Herlíkovice, internát
A §
10:30
§
10:30
§
10:30
§
18:00
A §
18:00
Vrchlabí, aut. Nádr.
A §
10:40
§
10:40
§
10:40
B C §
18:10
A §
18:10
Jilemnice, aut. Nádr.
A
10:55
10:55
10:55
C
18:25
A
18:25
Nová Paka, aut. Nádr.
11:21
11:21
11:21
A B
18:51
18:51
Jičín, aut. St.
11:46
11:46
11:46
A
19:16
19:16
Mladá Boleslav, aut. St.
12:26
12:26
12:26
19:56
19:56
Praha, Černý Most
13:06
13:06
13:06
20:36
20:36

Kilometrická tabulka

1Praha, Černý Most 0km
2Mladá Boleslav 49km
3Jičín 85km
4Nová Paka 102km
5Jilemnice 119km
6Vrchlabí, aut. Nádr. 129km
7Vrchlabí, Herlíkovice, internát 135km
8Špindlerův Mlýn, Labská 144km
9Špindlerův Mlýn, aut. St. 146km

Časové kódy

11
jede také 28.9.17, 17.11.17

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
)
Spoj zastavuje jen pro nastupování
6
Sobota
7
Neděle
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
B
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
C
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
x
Jezdí v pracovních dnech
§
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje

Údaje

Na této lince platí tarif a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem ORBIX, s.r.o., které jsou uveřejňovány v autobusech. Cestující se studenským tarifem jsou povinni při nástupu do autobusu prokázat žákovským průkazem. Cestující je povinen upozornit řidiče na svá zavazadla určená k přepravě v zavazadlovém prostoru a přesahující hodnotu 3000,- Kč, nebo vyžadující uložení v určité poloze. Poplatek za uložení těchto zavazadel je 20 Kč. Informace +420 841 101 101