Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Karlovy Vary – Sokolov – Cheb platný od 3.9.17 do 9.12.17

              6 x               6 x 7         7 x
             
12
               
12
         
12
Praha, ÚAN Florenc
   
6:30
7:30
8:30
9:30
10:00
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:00
17:00
17:00
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30
Praha, Hradčanská
   
)
6:45
)
7:45
)
8:45
)
9:45
)
10:15
)
10:45
)
11:45
)
12:45
)
13:45
)
14:45
)
15:45
)
16:45
)
17:15
)
17:15
)
17:15
)
17:45
)
18:45
)
19:45
)
20:45
)
21:45
Praha, Letiště Václava Havla
   
7:00
8:00
9:00
10:00
10:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:30
17:30
17:30
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Lubenec, Karlovarská
  *
T
8:05
T
9:05
||
T
11:35
|||
T
15:05
||||||
T
19:05
|
T
21:05
T
22:05
T
23:05
Karlovy Vary, Tržnice
(  
8:40
9:40
10:40
11:40
12:10
12:40
13:40
14:40
15:40
16:40
17:40
18:40
19:05
19:10
19:10
19:35
20:40
21:35
22:40
23:35
Karlovy Vary, Terminál
   
A
8:45
8:50
9:45
A
10:45
10:50
11:45
12:15
A
12:45
12:50
13:45
A
14:45
14:50
15:45
A
16:45
16:50
17:45
A
18:45
18:50
19:10
19:15
19:20
A
19:15
19:20
19:40
A
20:45
20:50
21:40
22:45
22:50
23:40
Sokolov, Těšovice
   
§
9:10
|
§
11:10
||
§
13:10
|
§
15:10
|
§
17:10
|
§
19:10
|
§
19:40
§
19:40
|
§
21:10
|
§
23:10
|
Sokolov, Terminál
   
A §
9:15
|
A §
11:15
||
A §
13:15
|
A §
15:15
|
A §
17:15
|
A §
19:15
|
§
19:45
A §
19:45
|
A §
21:15
|
§
23:15
|
Cheb, AN
   
A
9:45
|
A
11:45
||
A
13:45
|
A
15:45
|
A
17:45
|
A
19:40
|
20:10
A
20:10
|
A
21:40
|
23:40
|
      6 x 6 7 x 6 x   x 6 7           6 7 x                
     
12
 
12
12
 
12
             
12
     
11
       
Cheb, AN
    |
A
5:00
A B
5:00
A
5:30
|
A
7:00
7:00
|
9:00
|
A
11:00
|
A
13:00
13:00
||
15:00
||
A
17:00
|
19:00
Sokolov, Terminál
    |
A §
5:25
B §
5:25
A §
5:55
|
A §
7:25
§
7:25
|
§
9:25
|
A §
11:25
|
A §
13:25
A §
13:25
||
§
15:25
||
A §
17:25
|
§
19:25
Sokolov, Těšovice
    |
§
5:30
§
5:30
§
6:00
|
§
7:30
§
7:30
|
§
9:30
|
§
11:30
|
§
13:30
§
13:30
||
§
15:30
||
§
17:30
|
§
19:30
Karlovy Vary, Terminál
   
5:00
A
5:50
6:00
A
5:50
6:00
A
6:20
6:30
7:00
A §
7:50
8:00
7:50
8:00
9:00
9:50
10:00
11:00
A
11:50
12:00
13:00
A
13:50
14:00
A
13:50
14:00
13:30
15:00
15:50
16:00
16:30
17:00
A
17:50
18:00
19:00
19:50
20:00
Karlovy Vary, Tržnice
(   ||||||||||||||||||||||
Lubenec, Karlovarská
  *
T
5:32
||
T
7:02
|||||
T
11:32
||||
T
14:02
T
15:32
||||
T
19:32
T
20:32
Praha, Letiště Václava Havla
   
6:35
7:35
7:35
8:05
8:35
9:35
9:35
10:35
11:35
12:35
13:35
14:35
15:35
15:35
15:05
16:35
17:35
18:05
18:35
19:35
20:35
21:35
Praha, Hradčanská
   
(
7:00
(
8:00
(
8:00
(
8:30
(
9:00
(
10:00
(
10:00
(
11:00
(
12:00
(
13:00
(
14:00
(
15:00
(
16:00
(
16:00
(
15:30
(
17:00
(
18:00
(
18:30
(
19:00
(
20:00
(
21:00
(
22:00
Praha, ÚAN Florenc
   
7:15
8:15
8:15
8:45
9:15
10:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
15:15
16:15
16:15
15:45
17:15
18:15
18:45
19:15
20:15
21:15
22:15

Kilometrická tabulka

1Praha, ÚAN Florenc 0km0km0km0km0km0km0km
2Praha, Hradčanská 5km5km5km5km5km5km5km
3Praha, Letiště Václava Havla 16km16km16km16km16km16km16km
4Lubenec * 98km|||98km98km98km
5Karlovy Vary, Tržnice ( 137km137km|137km137km||
6Karlovy Vary, Terminál 139km139km138km139km139km138km138km
7Sokolov, Těšovice |156km156km|156km156km156km
8Sokolov, Terminál |158km157km|158km157km157km
9Cheb |185km184km|185km184km184km

Časové kódy

11
jede 3.9.17
12
jede také 28.9.17, 17.11.17

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
)
Spoj zastavuje jen pro nastupování
*
Předchozí rezervace nutná
6
Sobota
7
Neděle
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
B
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
T
Pouze na objednání
x
Jezdí v pracovních dnech
§
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje

Údaje

Na této lince platí tarif vyhlášený dopravcem STUDENT AGENCY, k.s. Informace o tarifu jsou uveřejňovány v autobusech a na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla.