Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Brno – Jihlava – Pelhřimov – Tábor – Velké Meziříčí – Třebíč – Telč – Jindřichův Hradec – Třeboň – České Budějovice platný od 3.9.17 do 9.12.17

  x x   + 6 + 6
Brno, AN u hotelu Grand
8:00
12:00
17:30
8:00
12:00
Jihlava, AN
A
9:10
||
9:10
|
Pelhřimov, AN
A
9:50
||
9:50
|
Tábor, AN
10:45
||
10:45
|
Velké Meziříčí, AN
|
12:51
18:21
|
12:51
Třebíč, AN
|
13:15
18:45
|
13:15
Telč, AN
|
13:55
19:25
|
13:55
Jindřichův Hradec, AN
|
14:34
20:04
|
14:34
Třeboň, aut.nádr.
|
A
15:04
20:34
|
15:04
České Budějovice, AN
11:45
A
15:35
21:05
11:45
15:35
  x x   + 6 + 6
České Budějovice, AN
A
7:00
A
12:30
17:10
7:00
12:30
Třeboň, aut.nádr.
A
7:31
A
13:01
|
7:31
13:01
Jindřichův Hradec, AN
A
8:01
13:31
|
8:01
13:31
Telč, AN
8:41
14:16
|
8:41
14:16
Třebíč, AN
9:21
14:56
|
9:21
14:56
Velké Meziříčí, AN
9:51
15:26
|
9:51
15:26
Tábor, AN
||
18:05
||
Pelhřimov, AN
||
18:55
||
Jihlava, AN
||
19:30
||
Brno, AN u hotelu Grand
10:41
16:16
20:45
10:41
16:16

Kilometrická tabulka

1Brno, AN u hotelu Grand 0km0km0km
2Jihlava |93km|
3Pelhřimov 127km124km|
4Tábor 173km170km|
5Velké Meziříčí ||55km
6Třebíč ||78km
7Telč ||113km
8Jindřichův Hradec ||154km
9Třeboň ||186km
10České Budějovice 232km230km211km

Symboly a jejich významy

+
Neděle a státem uznaný svátek
6
Sobota
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
x
Jezdí v pracovních dnech

Údaje

Na této lince platí tarif a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem STUDENT AGENCY k.s., které jsou uveřejňovány v autobusech, na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla