Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – České Budějovice – Český Krumlov – Lipno nad Vltavou platný od 3.9.17 do 9.12.17

          6 x                 7 x      
         
11
43
                     
Praha, Na Knížecí
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
10:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Písek, AN, st. 12
7:20
8:20
9:20
10:20
11:20
11:50
12:20
13:20
14:20
15:20
16:20
17:20
18:20
19:20
20:20
21:20
22:20
České Budějovice, AN
8:15
8:25
9:15
9:25
10:15
10:25
11:15
11:25
12:15
12:25
12:45
12:55
13:15
13:25
14:15
14:25
15:15
15:25
16:15
16:25
17:15
17:25
18:15
18:25
19:15
19:25
20:15
20:25
21:15
21:25
22:15
22:25
23:15
23:25
Český Krumlov, Špičák
8:50
9:50
10:50
11:50
12:50
13:20
13:50
14:50
15:50
16:50
17:50
18:50
19:50
20:50
21:50
22:50
23:50
Český Krumlov, AN
8:55
9:00
9:55
10:55
11:55
12:55
13:25
13:55
14:55
15:00
15:55
16:55
17:55
18:55
19:55
20:55
21:55
22:55
23:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví
9:20
||||||||||||||||
Frymburk, Frymburk
9:35
||||||||||||||||
Lipno n.Vlt., lanovka
9:45
||||||||||||||||
Rožmberk n.Vlt., nám.
|||||||||||||||||
Vyšší Brod, nám.
|||||||
15:45
|||||||||
Loučovice, Loučovice
|||||||
15:55
|||||||||
Lipno n.Vlt., přístaviště
|||||||
16:05
|||||||||
Lipno n.Vlt., lanovka
|||||||
16:10
|||||||||
    6 x               7 x              
   
11
                     
43
     
Lipno n.Vlt., lanovka
|||||||
10:40
|||||||||
Lipno n.Vlt., přístaviště
|||||||
10:45
|||||||||
Loučovice, Loučovice
|||||||
10:55
|||||||||
Vyšší Brod, nám.
|||||||
11:05
|||||||||
Rožmberk n.Vlt., nám.
|||||||||||||||||
Lipno n.Vlt., lanovka
||||||||||||||
17:05
||
Frymburk, Frymburk
||||||||||||||
17:15
||
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví
||||||||||||||
17:30
||
Český Krumlov, AN
5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:50
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:30
17:50
18:00
19:00
20:00
Český Krumlov, Špičák
5:05
6:05
7:05
8:05
9:05
10:05
11:05
12:05
13:05
14:05
15:05
16:05
17:05
17:35
18:05
19:05
20:05
České Budějovice, AN
5:30
5:40
6:30
6:40
7:30
7:40
8:30
8:40
9:30
9:40
10:30
10:40
11:30
11:40
12:30
12:40
13:30
13:40
14:30
14:40
15:30
15:40
16:30
16:40
17:30
17:40
18:00
18:10
18:30
18:40
19:30
19:40
20:30
20:40
Písek, AN, st. 12
6:30
7:30
8:30
9:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:00
19:30
20:30
21:30
Praha, Na Knížecí
7:55
8:55
9:55
10:55
11:55
12:55
13:55
14:55
15:55
16:55
17:55
18:55
19:55
20:25
20:55
21:55
22:55

Kilometrická tabulka

1Praha, Na Knížecí |0km0km0km
2Písek |101km101km101km
3České Budějovice 156km153km153km153km
4Český Krumlov, Špičák 181km177km|177km
5Český Krumlov, AN 182km178km|178km
6Černá v Pošumaví |198km||
7Frymburk |208km||
8Lipno n.Vlt., lanovka |215km||
9Rožmberk n.Vlt. |||204km
10Vyšší Brod |||213km
11Loučovice |||218km
12Lipno n.Vlt., přístaviště |||223km
13Lipno n.Vlt., lanovka |||224km

Časové kódy

11
jede také 28.9.17, 17.11.17
43
jede od 3.9.17 do 1.10.17

Symboly a jejich významy

6
Sobota
7
Neděle
x
Jezdí v pracovních dnech
|
Spoj zastávkou projíždí

Údaje

Na této lince platí tarif a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem STUDENT AGENCY k.s., které jsou uveřejňovány v autobusech, na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla