Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Humpolec – Jihlava – Želetava – Moravské Budějovice – Pavlice – Vranovská Ves – Znojmo platný od 3.9.17 do 9.12.17

  VID   VID   5
         
11
Praha, ÚAN Florenc
8:30
10:00
16:30
18:30
17:00
Humpolec, AN
|
11:15
|
19:40
18:15
Jihlava, AN
|
11:44
|
20:09
A
18:44
Želetava, Želetava
|
12:15
|
20:37
19:15
Moravské Budějovice, aut.nádr.
|
12:30
|
20:50
A
19:30
Pavlice, na kopci
|
12:42
|
21:01
19:42
Vranovská Ves, u lesa
|
12:46
|
21:05
19:46
Znojmo, Pražská sídl.
|
(
12:58
|
(
21:16
(
19:58
Znojmo, aut.nádr.
11:20
13:03
19:20
21:20
20:03
    VID   VID 7
Znojmo, aut.nádr.
5:30
10:10
14:00
19:00
16:00
Znojmo, Pražská sídl.
)
5:35
|
)
14:05
|
)
16:05
Vranovská Ves, u lesa
5:47
|
14:17
|
16:17
Pavlice, na kopci
5:51
|
14:21
|
16:21
Moravské Budějovice, aut.nádr.
6:03
|
14:33
|
16:33
Želetava, Želetava
6:18
|
14:48
|
16:48
Jihlava, AN
6:48
|
15:18
|
17:18
Humpolec, AN
7:18
|
15:48
|
17:48
Praha, ÚAN Florenc
8:33
13:00
17:03
21:50
19:03

Kilometrická tabulka

1Praha, ÚAN Florenc 0km0km
2Humpolec 102km|
3Jihlava 133km|
4Želetava 167km|
5Moravské Budějovice 183km|
6Pavlice 195km|
7Vranovská Ves 199km|
8Znojmo, Pražská sídl. 212km|
9Znojmo, aut.nádr. 216km205km

Časové kódy

11
jede také 27.9.17, 16.11.17, nejede 17.11.17

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
)
Spoj zastavuje jen pro nastupování
5
Pátek
7
Neděle
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
VID
Součást spoje do/z Vídně

Údaje

Na této lince platí tarif a Smluvní přepravní podmínky vyhlášené dopravcem STUDENT AGENCY k.s., které jsou uveřejňovány v autobusech, na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla