Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Hradec Králové – Holohlavy – Jaroměř – Dolany – Česká Skalice – Dvůr Králové n.L. – Trutnov/Náchod platný od 15.5.17 do 9.12.17

  x + 6 x + 6 x + 6 x + 6
Praha, Černý Most
8:30
8:30
10:00
10:00
16:00
16:00
17:30
17:30
Hradec Králové, Terminál HD
A
9:45
9:50
A
9:45
9:50
A
11:15
11:20
A B
11:15
11:20
A B
17:15
17:20
A B C
17:15
17:20
A
18:45
18:50
A
18:45
18:50
Holohlavy, Holohlavy
A
10:04
10:04
11:34
11:34
17:34
17:34
19:04
19:04
Jaroměř, Na Špici
A
10:10
A
10:10
A
11:40
B
11:40
B
17:40
C
17:40
A B
19:10
A
19:10
Dolany, Dolany
A
10:18
10:18
||
17:48
17:48
||
Česká Skalice, nám.
A
10:26
A
10:26
||
A
17:56
B
17:56
||
Náchod, aut.st.
A
10:40
10:40
||
A
18:10
A
18:10
||
Dvůr Králové n.L., aut.st.
||
A
12:05
A B
12:05
||
19:35
19:35
Trutnov, aut.nádr.
||
A
12:30
A
12:30
||
B
20:00
20:00
  x + 6 x + 6   x + 6
Trutnov, aut.nádr.
||
A
6:00
A
6:00
|
A
14:00
A
14:00
Dvůr Králové n.L., aut.st.
||
A
6:31
6:31
|
A
14:31
14:31
Náchod, aut.st.
A
5:20
B
5:20
||
A
12:20
||
Česká Skalice, nám.
A
5:34
A
5:34
||
A B
12:34
||
Dolany, Dolany
A
5:42
5:42
||
12:42
||
Jaroměř, Na Špici
A
5:50
A B
5:50
A
6:50
A
6:50
B
12:50
A
14:50
A
14:50
Holohlavy, Holohlavy
A
5:56
5:56
A
6:56
6:56
12:56
14:56
14:56
Hradec Králové, Terminál HD
A
6:10
6:15
A B
6:10
6:15
A
7:10
7:15
A
7:10
7:15
B
13:10
13:15
A
15:10
15:15
A
15:10
15:15
Praha, Černý Most
7:30
7:30
8:30
8:30
14:30
16:30
16:30

Kilometrická tabulka

1Praha, Černý Most 0km0km
2Hradec Králové 101km101km
3Holohlavy 114km114km
4Jaroměř 120km120km
5Dolany |126km
6Česká Skalice |134km
7Náchod |145km
8Dvůr Králové n.L. 139km|
9Trutnov 159km|

Symboly a jejich významy

+
Neděle a státem uznaný svátek
6
Sobota
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
B
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
C
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
x
Jezdí v pracovních dnech

Údaje

Na této lince platí tarif vyhlášený dopravcem STUDENT AGENCY k.s. Informace o tarifu jsou uveřejňovány v autobusech a na předprodejních místech a na www.studentagency.cz. Zavazadla určená k přepravě mimo prostor pro cestující, vyžadující uložení v určité poloze, nebo přesahující hodnotu 3000,-Kč, jsou jejich majitelé povinni nahlásit řidiči před započetím jízdy. Přeprava těchto zavazadel podléhá poplatku 20,-Kč za odbavení a uložení zavazadla.