Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Brno – Bratislava – Vídeň – Zadar – Sukošan – Biograd – Pakoštane – Vodice – Šibenik – Primošten – Trogir – Kaštela – Split platný od 26.5.17 do 25.5.18

  5
 
11
Praha, ÚAN Florenc
16:00
Brno, AN u hotelu Grand
18:40
Bratislava, Autobusová stanica Nivy
20:30
Vídeň, U2 Stadion, Busterminal Stadioncenter, Engerthstrasse
21:40
Zadar, aut.kolodvor
*
6:20
Sukošan, dr. Franje Tuďmana
*
6:30
Biograd, aut.kolodvor
*
7:00
Pakoštane, Pakoštane
*
7:10
Vodice, aut.kolodvor
*
7:45
Šibenik, aut.kolodvor
*
8:00
Primošten, aut.kolodvor
*
8:40
Trogir, aut.kolodvor
*
9:10
Kaštela, Kaštela
*
9:30
Split, aut.kolodvor
9:45
  6
 
11
Split, aut.kolodvor
20:30
Kaštela, Kaštela
20:45
Trogir, aut.kolodvor
21:05
Primošten, aut.kolodvor
21:35
Šibenik, aut.kolodvor
22:15
Vodice, aut.kolodvor
22:30
Pakoštane, Pakoštane
23:05
Biograd, aut.kolodvor
23:15
Sukošan, dr. Franje Tuďmana
23:45
Zadar, aut.kolodvor
23:55
Vídeň, U2 Stadion, Busterminal Stadioncenter, Engerthstrasse
8:35
Bratislava, Autobusová stanica Nivy
9:45
Brno, AN u hotelu Grand
11:35
Praha, ÚAN Florenc
14:15

Kilometrická tabulka

1Praha, ÚAN Florenc 0km
2Brno, AN u hotelu Grand 209km
3Bratislava, Autobusová stanica Nivy 344km
4Vídeň, U2 Stadion, Busterminal Stadioncenter, Engerthstrasse 427km
5Zadar 1063km
6Sukošan 1074km
7Biograd 1092km
8Pakoštane 1101km
9Vodice 1131km
10Šibenik 1144km
11Primošten 1172km
12Trogir 1205km
13Kaštela 1216km
14Split 1234km

Časové kódy

11
jede od 26.5.17 do 1.10.17

Symboly a jejich významy

*
Předchozí rezervace nutná
5
Pátek
6
Sobota

Údaje

K lince zajišťujeme přípoje z mnoha českých a slovenských měst v rámci linek RegioJet - vyberte vaše odjezdové/příjezdové místo při online rezervaci.