Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Plzeň – Regensburg – Mnichov – St. Gallen – Curych – Bern – Lausanne – Ženeva platný od 15.5.17 do 2.12.17

    3 7 1 5
     
11
 
Praha, ÚAN Florenc
 
23:00
23:00
23:00
Plzeň, CAN
 
)
0:20
)
0:20
)
0:20
Řezno, Hbf., vor dem Haupteingang
 
T
2:40
T
2:40
T
2:40
Mnichov, Letiště FJS, Terminál 2
A
4:10
4:10
4:10
Mnichov, ZOB (Hackerbrücke)
A
4:50
4:50
4:50
St.Gallen, Lagerstrasse
§
*
7:55
*
7:55
*
7:55
Winterthur, Lagerhausstrasse
§
T
8:40
T
8:40
T
8:40
Curych, Carparkplatz Sihlquai
§
*
9:15
*
9:15
*
9:15
Bern, Car-Terminal Neufeld
§ ||
*
10:55
Lausanne, park.Velodrome
§ ||
*
12:10
Ženeva, Gare Routiere, pl. Dorciere
§ ||
13:05
    4 1 3 7
     
12
 
Ženeva, Gare Routiere, pl. Dorciere
§ ||
16:00
Lausanne, park.Velodrome
§ ||
17:00
Bern, Car-Terminal Neufeld
§ ||
18:15
Curych, Carparkplatz Sihlquai
§
20:00
20:00
20:00
Winterthur, Lagerhausstrasse
§
T
20:30
T
20:30
T
20:30
St.Gallen, Lagerstrasse
§
21:15
21:15
21:15
Mnichov, ZOB (Hackerbrücke)
A
0:30
0:30
0:30
Mnichov, Letiště FJS, Terminál 2
A
T
1:20
T
1:20
T
1:20
Řezno, Hbf., vor dem Haupteingang
 
T
2:40
T
2:40
T
2:40
Plzeň, CAN
 
(
5:05
(
5:05
(
5:05
Praha, ÚAN Florenc
 
6:30
6:30
6:30

Kilometrická tabulka

1Praha, ÚAN Florenc 0km0km0km
2Plzeň, CAN 102km102km102km
3Řezno 265km265km265km
4Mnichov, Letiště FJS, Terminál 2 A 381km381km381km
5Mnichov, ZOB (Hackerbrücke) A 409km409km409km
6St.Gallen, Lagerstrasse § 683km683km683km
7Winterthur § 701km701km701km
8Curych § 726km726km726km
9Bern, Car-Terminal Neufeld § 824km824km|
10Lausanne § |924km|
11Ženeva, Gare Routiere, pl. Dorciere § |1017km|

Časové kódy

11
jede od 15.5.17 do 17.9.17
12
jede od 16.5.17 do 18.9.17

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
)
Spoj zastavuje jen pro nastupování
*
Předchozí rezervace nutná
1
Pondělí
3
Středa
4
Čtvrtek
5
Pátek
7
Neděle
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
T
Pouze na objednání
§
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje

Údaje

K lince zajišťujeme přípoje z mnoha českých a slovenských měst v rámci linek RegioJet - vyberte vaše odjezdové/příjezdové místo při online rezervaci.