Jízdní řády

tisk

Autobusová linka:Praha - Plzeň - Mnichov - St.Gallen - Curych - Bern - Lausanne - Ženeva platný od 1.12.16 do 14.5.17

    3 4 1 5
     
11
21
Praha, ÚAN Florenc
 
23:00
23:00
23:00
Plzeň, CAN
 
)
0:20
)
0:20
)
0:20
Regensburg, Hbf., vor dem Haupteingang
 
2:40
2:40
2:40
Mnichov, Letiště FJS, Terminál 2
A
4:15
4:15
4:15
Mnichov, ZOB (Hackerbrücke)
A
5:00
5:00
5:00
St.Gallen, Lagerstrasse
§
*
8:10
*
8:10
*
8:10
Winterthur, Lagerhausstrasse
§
*
8:50
*
8:50
*
8:50
Curych, Carparkplatz Sihlquai
§
*
9:30
*
9:30
*
9:30
Bern, Car-Terminal Neufeld
§ ||
*
11:15
Lausanne, parking Velodrome
§ ||
*
12:30
Ženeva, Gare Routiere, pl. Dorciere
§ ||
13:25
    4 5 3 7
     
12
22
Ženeva, Gare Routiere, pl. Dorciere
§ ||
16:00
Lausanne, parking Velodrome
§ ||
17:00
Bern, Car-Terminal Neufeld
§ ||
18:15
Curych, Carparkplatz Sihlquai
§
20:05
20:05
20:05
Winterthur, Lagerhausstrasse
§
20:45
20:45
20:45
St.Gallen, Lagerstrasse
§
21:20
21:20
21:20
Mnichov, ZOB (Hackerbrücke)
A
0:40
0:40
0:40
Mnichov, Letiště FJS, Terminál 2
A
1:25
1:25
1:25
Regensburg, Hbf., vor dem Haupteingang
 
2:50
2:50
2:50
Plzeň, CAN
 
(
5:05
(
5:05
(
5:05
Praha, ÚAN Florenc
 
6:30
6:30
6:30

Kilometrická tabulka

2Praha, ÚAN Florenc 0km0km0km
3Plzeň, CAN 102km102km102km
4Regensburg 265km265km265km
6München, Flg. Flughafen FJS, Terminal 2 A 381km381km381km
7München, ZOB (Hackerbrücke) A 409km409km409km
8St.Gallen § 683km683km683km
9Winterthur § 701km701km701km
13Zürich § 726km726km726km
14Bern § 824km824km|
15Lausanne § |924km|
16Geneve § |1017km|

Časové kódy

11
jede 22.12.16, 29.12.16
12
jede 23.12.16, 30.12.16
21
nejede 23.12.16, 30.12.16
22
nejede 25.12.16, 1.1.17

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
)
Spoj zastavuje jen pro nastupování
*
Předchozí rezervace nutná
1
Pondělí
3
Středa
4
Čtvrtek
5
Pátek
7
Neděle
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
§
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje

Údaje

K lince zajišťujeme přípoje z mnoha českých a slovenských měst v rámci linek RegioJet - vyberte vaše odjezdové/příjezdové místo při online rezervaci.