Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha - Plzeň- Regensburg - Mnichov - St. Gallen - Winterthur - Zürich - Miláno - Genova platný od 1.12.16 do 14.5.17

    4 7
   
11
21
Praha, ÚAN Florenc
 
23:00
23:00
Plzeň, CAN
 
0:20
0:20
Regensburg, Hbf., vor dem Haupteingang
 
2:40
2:40
Mnichov, Letiště FJS, Terminál 2
C
4:15
4:15
Mnichov, ZOB (Hackerbrücke)
C
5:00
5:00
St.Gallen, Lagerstrasse
A
8:10
8:10
Winterthur, Lagerhausstrasse
A
8:50
8:50
Curych, Carparkplatz Sihlquai
A
9:30
9:30
Milano, Terminal Bus di Lampugnano
B
*
13:30
*
13:30
Janov, Piazza Vittoria
B
*
15:30
*
15:30
    6 2
   
12
22
Janov, Piazza Vittoria
B
14:05
14:05
Milano, Terminal Bus di Lampugnano
B
16:05
16:05
Curych, Carparkplatz Sihlquai
A
20:05
20:05
Winterthur, Lagerhausstrasse
A
20:45
20:45
St.Gallen, Lagerstrasse
A
21:20
21:20
Mnichov, ZOB (Hackerbrücke)
C
0:40
0:40
Mnichov, Letiště FJS, Terminál 2
C
1:25
1:25
Regensburg, Hbf., vor dem Haupteingang
 
2:50
2:50
Plzeň, CAN
 
5:05
5:05
Praha, ÚAN Florenc
 
6:30
6:30

Kilometrická tabulka

1Praha, ÚAN Florenc 0km
2Plzeň, CAN 102km
3Regensburg 265km
4München, Flg. Flughafen FJS, Terminal 2 C 381km
5München, ZOB (Hackerbrücke) C 409km
6St.Gallen A 683km
7Winterthur A 701km
8Zürich A 726km
9Milano B 1013km
10Genova B 1158km

Časové kódy

11
nejede 22.12.16, 29.12.16
12
nejede 24.12.16, 31.12.16
21
jede 18.12.16, 25.12.16, 1.1.17
22
jede 20.12.16, 27.12.16, 3.1.17

Symboly a jejich významy

*
Předchozí rezervace nutná
2
Úterý
4
Čtvrtek
6
Sobota
7
Neděle
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
B
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
C
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje

Údaje

K lince zajišťujeme přípoje z mnoha českých a slovenských měst v rámci linek REGIOJET - vyberte vaše odjezdové/příjezdové místo při online rezervaci.