Jízdní řády

tisk

Autobusová linka: Praha – Plzeň – Norimberk – Würzburg – Frankfurt (Main) – Bonn – Kolín n. R./Bonn Flughafen – Düsseldorf – Venlo – Eindhoven – Breda – Rotterdam – Utrecht – Amsterdam platný od 18.4.16 do 5.11.18

   
11
Praha, ÚAN Florenc
 
23:00
Plzeň, CAN
 
)
0:20
Norimberk, ZOB, Bahnhofstrasse - Will. - Br. Platz
 
3:05
Würzburg, Bismarckstrasse
 
4:15
Frankfurt nad Mohanem, Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße
A
5:55
Frankfurt nad Mohanem, Letiště, Terminál 1, Busparkplatz P36
A
6:25
Bonn, Marie-Kahle-Allee
§
8:40
Kolín n. R./Bonn letiště, Terminál 2
§
9:10
Düsseldorf, Hbf., Worringer Str.
§
9:50
Venlo, Stadion De Koel - Kaldenkerkerweg
B
*
10:55
Eindhoven, JF Kennedylaan/Limbopad
B
*
11:55
Breda, Central station, Stationslaan, International bus stop
B
*
12:55
Rotterdam, Conradstraat/Weena
B
*
13:40
Utrecht, P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
B
*
14:30
Amsterdam, P+R Zeeburg
B
15:10
   
12
Amsterdam, P+R Zeeburg
B
13:30
Utrecht, P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
B
14:10
Rotterdam, Conradstraat/Weena
B
15:00
Breda, Central station, Stationslaan, International bus stop
B
15:50
Eindhoven, JF Kennedylaan/Limbopad
B
16:50
Venlo, Stadion De Koel - Kaldenkerkerweg
B
18:00
Düsseldorf, Hbf., Worringer Str.
§
19:00
Kolín n. R./Bonn letiště, Terminál 2
§
20:00
Bonn, Marie-Kahle-Allee
§
20:40
Frankfurt nad Mohanem, Letiště, Terminál 1, Busparkplatz P36
A
22:45
Frankfurt nad Mohanem, Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße
A
23:15
Würzburg, Bismarckstrasse
 
0:45
Norimberk, ZOB, Bahnhofstrasse - Will. - Br. Platz
 
2:20
Plzeň, CAN
 
(
5:05
Praha, ÚAN Florenc
 
6:30

Kilometrická tabulka

1Praha, ÚAN Florenc 2km0km0km0km0km
2Plzeň, CAN 98km96km||96km
3Norimberk, ZOB, Bahnhofstrasse - Will. - Br. Platz 293km291km|291km291km
4Würzburg 409km407km||407km
5Frankfurt nad Mohanem, Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße A 530km528km517km525km528km
6Frankfurt nad Mohanem, Letiště, Terminál 1, Busparkplatz P36 A 542km540km529km537km540km
7Bonn, Marie-Kahle-Allee § 704km702km||702km
8Kolín n. R./Bonn letiště § 736km734km||734km
9Düsseldorf, Hbf., Worringer Str. § 779km777km||777km
10Venlo, Stadion De Koel - Kaldenkerkerweg B 836km834km|||
11Eindhoven, JF Kennedylaan/Limbopad B 901km899km|||
12Breda, Central station, Stationslaan, International bus stop B 967km965km|||
13Rotterdam, Conradstraat/Weena B 1017km1015km|||
14Utrecht B 1074km1072km|||
15Amsterdam, P+R Zeeburg B 1118km1116km|||

Časové kódy

11
nejede od 22.12.17 do 24.12.17, od 29.12.17 do 31.12.17
12
nejede od 24.12.17 do 26.12.17, od 31.12.17 do 2.1.18

Symboly a jejich významy

(
Spoj zastavuje jen pro vystupování
)
Spoj zastavuje jen pro nastupování
*
Předchozí rezervace nutná
A
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
B
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje
§
V označených zastávkách není povolen nástup cestujících za účelem přepravy do ostatních shodně označených zastávek spoje

Údaje

Z licenčních důvodů nenabízíme možnost přepravy mezi zastávkami: Norimberk, letiště - Norimberk, centrum; Frankfurt, letiště - Frankfurt, centrum; Bonn - Kolín n. R./Bonn letiště; Bonn - Düsseldorf a Kolín n. R./Bonn letiště- Düsseldorf.
K lince zajišťujeme přípoje z mnoha českých a slovenských měst v rámci linek RegioJet - vyberte vaše odjezdové/příjezdové místo při online rezervaci.