Chorvatsko vlakem 2020

Vlakem do Chorvatska s RegioJetem

Vyberte si z nabídky jízdenek tu, která vám vyhovuje nejvíce. Můžete si užít spánek a pohodlí v lůžku, stejně jako zábavu během cesty ve voze Astra. Pro cestující, kteří si chtějí během cesty odpočinout a rodiny s dětmi je pak určeno tiché kupé v lůžkových vozech. Ceny jízdenek jsou včetně garance místa a všech palubních služeb RegioJet - včetně kávy zdarma.

Místo k sezení ve voze Astra nebo v kupé

astra-300x200

akční cena za 590 Kč

Místo v lůžkovém kupé STANDARD

luzka-300x200

akční cena za 790 Kč

Jízdenka do Rijeky a návazný autobus

bus-300x200

akční cena za 790 Kč*

* Plánujete-li na území Chorvatska využít návazné autobusy společnosti RegioJet, je nezbytné si na ně zakoupit jízdenku zároveň s nákupem jízdenky na vlak. Dodatečné dokoupení jízdenky na návazný autobus, případně zakoupení samostatné jízdenky pouze na návazný autobus, není možné.

 

Chorvatsko_1140x200

  

CHCI ZÁJEZD DO CHORVATSKA

 

VŠE ONLINE, JEDNODUŠE A NA PÁR KLIKNUTÍ!

 Večer nasednete do vlaku, dáte pivko, vínko, oblíbené sushi, dorty a ráno už jste u moře! Jezdíme každý den, stačí si jen vybrat.

 

Dovolená v Chorvatsku nikdy nebyla tak pohodová a levná jako nyní!

 

JÍZDENKY

Rezervujte si jízdenku za 590 Kč nebo pokud chcete lůžkový vůz tak za 790 Kč. Cestujete jako rodina? Využijte akci 3+1 zdarma a zarezervujte si rodinné kupé za 2 370 Kč.

UBYTOVÁNÍ

Nemusíte rezervovat od soboty do soboty, jezdíme každý den a ubytovatelé v Chorvatsku o tom ví! Navštivte weby www.dovolena.cz , ubytovani.regiojet.cz, www.adriadatabanka.cz, www.airbnb.com

POJIŠTĚNÍ

A pak už jen pojištění. Pro občany EU sice není povinné, ale přesto jej doporučujeme.
Zařídíte ho snadno na www.studentagency.cz.

 

Kde můžete nastoupit na vlak RegioJet do Chorvatska?

 

 Od 30. 6. do 10. 7. a od 1. 9. do 25.9. odjíždějí spoje RegioJet 3x týdně (vždy v úterý, pátek a neděli z ČR do chorvatské Rijeky). Od 11. 7. do 31. 8. jezdíme denně! Ideální spojení pro vaši dovolenou, ať už trvá týden, dva, deset dní či jenom prodloužený víkend.

 

Praha - Rijeka stanice vlakem RegioJet

Praha - Rijeka stanice vlakem RegioJet

 

Do 31 dovolenkových destinací na chorvatské riviéře

 

Vlakem a návazným autobusem z Rijeky se s námi dostanete do 30 nejlepších destinací na chorvatském pobřeží Jadranu. Od Istrie až po Makarskou. Všude vás pohodlně a za nejlepší ceny dopraví RegioJet!

UPOZORNĚNÍ: Pokud cestujete do Puly, Umagu, Vodice, Gradace, Splitu a dalších chorvatských letovisek v nabídce, rezervujete si jízdenku pro CELOU TRASU, z Česka až do letoviska. NENÍ MOŽNÉ zakoupit samostatnou vlakovou jízdenku pouze do Rijeky a potom dokoupit jízdenku na návazný autobus do konečné destinace.

Mapa zastávek RegioJetu v Chorvatsku

Kam to bude? Návazné autobusy vás dopraví na konkrétní místo vaší dovolené

BUS 1    Rijeka ⇒ Opatija ⇒ Rabac ⇒ Medulin ⇒ Pula

BUS 2    Rijeka ⇒ Rovinj ⇒ Poreč ⇒ Novigrad ⇒ Umag

BUS 3    Rijeka ⇒ Malinska ⇒ Šilo ⇒ Vrbnik ⇒ Baška ⇒ Krk

BUS 4    Rijeka ⇒ Crikvenica ⇒ Novi Vinodolski ⇒ Zadar ⇒ Sukošan ⇒ Biograd ⇒ Pakoštane ⇒ Vodice

BUS 5    Rijeka ⇒ Šibenik ⇒ Primošten ⇒ Trogir ⇒ Split

BUS 6    Rijeka ⇒ Omiš ⇒ Brela ⇒ Baška Voda ⇒ Makarska ⇒ Podgora ⇒ Podaca ⇒ Gradac

 

Upozornění pro cestující

 • Před cestou se prosím seznamte s pravidly pro vstup na chorvatské území a vyplňte elektronický formulář. Po jeho odeslání obdržíte e-mailem Potvrzení o ohlášení. Toto potvrzení mějte prosím s sebou k dispozici, může být vyžádáno při hraniční kontrole. Před cestou je potřeba mít zajištěné i ubytování a mít s sebou potvrzení o rezervaci/voucher.
 • V návaznosti na bezpečností opatření v jednotlivých státech vás upozorňujeme na povinnost nošení roušky během přepravy vlaky i autobusy. Prosím nezapomeňte si příslušné množství roušek pro cestu tam i zpět.
 • Vlaky RegioJetu ani návaznými autobusy do/z Chorvatska není možné převážet žádná zvířata. Výjimkou jsou asistenční psi.
 • Podrobné informace ohledně přepravy zvířat, zavazadel a možnosti přepravy kol a kočárků najdete v Přepravních podmínkách.
 • V případě, že by se cílová destinace v Chorvatsku ocitla na seznamu míst, kde je při návratu vyžadována karanténa nebo povinný test na COVID-19, nabídne RegioJet možnost bezplatného storna a vrácení peněz.

Sdílejte své zážitky z Chorvatska s námi a vyhrajte voucher na další cesty!

 

RJ_banner_soutezREGIOJETLETO_7-2020_1140x243_4

 

Chci soutěžit!

 

Potřebujete poradit?

Pro řešení vašich dotazů a informace o vašich jízdenkách nám můžete napsat na e-mail chorvatsko@regiojet.cz.

 

 

Nastupte na palubu a vydejte se s námi za zážitky

Večer nastoupíte, užijete si pohodlí na cestě, která vás nebude stresovat, a ráno se probudíte pohledem na moře. Nemusíte řídit, nebudete čekat v dlouhých kolonách na hranicích, můžete se bavit s přáteli, dát si během cesty pivo a další drink a dorazit odpočatí do vaší dovolenkové destinace v Chorvatsku.

 

 1. Ještě před cestou si vyberete a objednáte občerstvení

Chceme, abyste si cestu skutečně užili. Ještě před cestou si budete moci jednoduše objednat občerstvení z našeho menu přes naše internetové stránky. My ho pro vás nachystáme a rozneseme po odjezdu z vaší nástupní stanice. Nápoje – například pivo, víno či nealko si pak budete moci objednat během cesty a k tomu i další drobné občerstvení.

Pohodova cesta vlakem RegioJet

 1. Nastupte do vlaku tam, kde to máte nejblíž

V podvečer pohodlně nastoupíte do vlaku RegioJet v Praze, Pardubicích, Brně či Břeclavi nebo Bratislavě. Pokud jedete z Ostravy nebo jiných míst, můžete jednoduše využít návazných vlakových nebo autobusových spojů RegioJet do Prahy či do Brna.

Nástup do vlaku RegioJet

 1. Místa pro jednotlivce nebo partu přátel či rodinu

Pokud cestujte s rodinou či partou přátel – nejpohodlněji budete společně cestovat v lůžkovém kupé pro skupiny, které je jen pro 1-4 cestující a navíc s velkými prostory pro zavazadla. Nebo si vyberte kupé se sedačkami, kde budete mít dostatek soukromí a prostoru. Po cestě se můžete bez omezení bavit, třeba hrát karty a být po celou dobu jízdy spolu, aniž by Vás kdokoli rušil.

Pokud cestujete ve dvojici nebo třeba sami, jízdu si můžete užít také buď v lůžkovém kupé, nebo na pohodlné sedačce s individuální obrazovkou před vámi ve voze Astra.

Cestujte s rodinou vlakem RegioJet

 1. Filmy, zábava, internet zdarma pro vás

Desítky filmů, připojeni k wifi zdarma, samostatné obrazovky v sedačkách nebo zábavní portál. To vše máte k dispozici během cesty, a i když nemůžete třeba spát, cesta vám díky tomu rychle uběhne. Samozřejmostí je také připojení k internetu zdarma.

Vlaky RegioJet vám nabídnou nejvíce možností, jak pohodově strávit čas na cestě na vaši dovolenou v Chorvatsku.

Zábavní portál ve vlaku RegioJet

 1. Palubní kavárna s kávou Illy zdarma

Během cesty navštívíte naše kavárenské okénko s nabídkou kávy Illy a dalšího občerstvení.

V nabídce bude cappuccino, latté, nebo skvělé espresso - samozřejmě zdarma a k tomu jen za 10 Kč skvělé oblíbené dorty nebo něco dalšího na zub.

Občerstvení ve vlaku RegioJet

 1. Budíček, snídaně a hurá na pláž

Ráno vás včas vzbudíme a nabídneme kávu s drobnou snídaní.

Pak vás už přivítá dozlatova prosluněný Jadran a nekonečná pohoda vaši dovolené v Chorvatsku.

Na zpáteční cestě se na Vás bude opět těšit náš usměvavý personál, který se o vás opět postará na palubě vlaku RegioJet při cestě zpět.

Servis ve vlaku RegioJet

 

 

Odpočiňte si během cesty v lůžkových vozech

 

Lužkové vozy RegioJet

Pohodové cestování lůžkovými vozy RegioJet

RegioJet - Lůžkové vozy

 

Bavte se v moderních vozech ASTRA

 

Vůz ASTRA ve vlaku RegioJet

1B2A1943

RJ_chorvatsko_image_web_360x240_5-2

RegioJet - Astra

Zábavní portál ve vlaku RegioJet

20171021_060756_Jana_Klodova

 

Prožijte pohodovou cestu v kupé Standard

 

IMG_3392.

Kupé STANDARD ve vlaku RegioJet

Vlakem RegioJet s celou rodinou do Chorvatska

Užijte si svou cestu na plno!