Skupiny cestují vlakem

Chcete se vydat na výlet, potřebujete přepravit účastníky konference nebo byste si rádi pronajali celý vagón na vaši narozeninovou nebo firemní párty? Jsme připraveni vám pronajmout celý vůz pro konferenci či zasedání během cesty, případně pro společenskou či taneční párty ve vlaku. Pro nás není nic problém, rádi Vám vyjdeme vstříc a připravíme servis na míru pro vás. Máme řešení i na levné a bezpečné cestování pro školní výlety, nebo i pro skupiny seniorů. Pro skupiny nad 25 osob je možné zastavit vlak nejen na zastávkách RegioJetu, ale i na jedné z  více jak 90 zastávek (viz. níže) na trati Praha - Pardubice - Olomouc - Staré Město u U.H./Ostrava - Žilina – Košice. Mimořádnou zastávku je nutné objednat minimálně 3 dny před plánovaným odjezdem.

Servis pro firmy, školy, skupiny, seniory

Cestujete na konferenci, pořádáte firemní teambuilding nebo připravujete firemní večírek? Nemusíte jezdit auty. Jeďte vlakem a stmelte váš kolektiv už během cesty. Catering včetně nápojů vám rádi zajistíme, nebo si jej můžete zajistit sami. Naše práce je vás dopravit z bodu A do bodu B, co budete dělat během cesty je jen na vás, tedy pouze s  ohledem na bezpečnost a pohodlí ostatních cestujících v  jiných vozech. V každém vagonu je k  dispozici stevard/stevardka. V  ceně jízdného je neomezené množství kávy ILLY (espresso, cappuccino, latté) a ceny ostatního občerstvení jsou za velmi příznivé ceny.

RegioJet si je vědom nejen požadavku na nejlepší cenu, ale především na bezpečnost pro vaše děti. Chápeme, že za svěřené děti nesete jako doprovod odpovědnost právě vy, potažmo škola, proto je RegioJet ideální společnost pro zajištění vašich bezpečných výletů.

 • Nejnižší cena
 • Koncentrace dětí v  jednom voze
 • Stevardka v  každém voze
 • Základní občerstvení v ceně
 • Možnost zastavení v  jakékoliv zastávce na trati (od 25 osob)

Stejně jako pro firmy a školní skupiny jsme připraveni vytvořit nabídku pro skupiny dospělých a seniory. Na pobočkách RegioJet vám rovněž rádi zajistíme ubytování pro skupiny ve 4hvězdičkových hotelích v Praze za cenu již od 600 Kč za osobu a noc ve dvoulůžkových pokojích se snídani. Ceny závisí dle sezóny a aktuální nabídky.

Objednávka

Objednávku jízdenky či celého vozu pro velkou skupinu provedete na emailu prodej@regiojet.cz. Pro zdárné uskutečnění objednávky je potřeba uvést, zda se jedná o cestu jednosměrnou či zpáteční, trasu, datum, čas, počet osob, požadovanou třídu (Standard, Relax, Business) a jméno, příjmení a kontaktní email a telefon objednatele. S těmito náležitostmi email odešlete a v nejbližší době vás budeme kontaktovat.

Doplňující informace

 • Úhrada musí být provedena dle platnosti rezervace (vždy s  předstihem před odjezdem), jinak rezervace míst ve vlaku automaticky zaniká
 • Možnost vystavit fakturu (pro skupiny nad 80 osob)
 • Převod nebo vklad na účet
 • Platba v  hotovosti na našem prodejním místě
 • Platební karta (možnost úhrady na pobočce)

Cestu si prosím objednejte předem, a to e-mailem na adrese prodej@regiojet.cz. Na základě objednávky Vám RegioJet nabídne nejvýhodnější cenu a provede rezervaci příslušných míst. Zpětně Vám rezervaci potvrdíme a sdělíme čísla sedadel, vozů a jízdní řád spojů.

Minimální ujetá vzdálenost musí být 150 km, minimálně jedna zastávka (nástupní, nebo výstupní) musí být pravidelně obsluhovaná RegioJetem, abychom omezili maximálně jedno zastavení mimo jízdní řád a tedy garantovali jízdu bez zpoždění.

České zastávky na trase Praha - Ostrava/Staré Město u U.H. - Košice (zastávky mimo jízdní řád)

 • Praha hl.n., Praha-Libeň, Kolín, Kolín dílny, Starý Kolín, Záboří nad Labem, Týnec nad Labem, Kojice, Chvaletice, Řečany nad Labem, Lhota pod Přeloučí, Přelouč, Valy u Přelouče, Pardubice-Opočínek, Pardubice-Svítkov, Pardubice hl.n., Pardubice-Pardubičky, Pardubice-Černá za Bory, Kostěnice, Moravany, Uhersko, Sedlíšťka, Zámrsk, Dobříkov u Chocně, Sruby, Choceň, Brandýs nad Orlicí, Bezpráví, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí město, Dlouhá Třebová, Česká Třebová, Třebovice v  Čechách, Rudoltice v  Čechách, Luková u Rudoltic v  Čechách, Žichlínek, Krasíkov, Tatenice, Hoštejn, Lupěné, Zábřeh na Moravě, Lukavice na Moravě, Mohelnice, Moravičany, Červenka, Střeň, Štěpánov, Olomouc hl.n., Grygov, Brodek u Přerova, Rokytnice u Přerova, Prosenice, Osek nad Bečvou, Lipník nad Bečvou, Drahotuše, Hranice na Moravě, Bělotín, Polom, Jeseník nad Odrou, Suchdol nad Odrou, Hladké Životice, Studénka, Jistebník, Polanka nad Odrou, Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Ostrava-Stodolní, Ostrava-Kunčičky, Ostrava-Kunčice, Ostrava-Bartovice, Šenov, Havířov, Havířov-Suchá, Horní Suchá, Albrechtice u Českého Těšína, Chotěbuz, Český Těšín, Ropice zastávka, Třinec-Konská, Třinec (Trzyniec), Vendryně, Bystřice, Hrádek, Návsí, Bocanovice, Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova zastávka
   

Slovenské zastávky na trase Praha - Ostrava/Staré Město - Košice  a  Bratislava - Košice (zastávky mimo jízdní řád)

 • Svrčinovec zastávka, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Bratislava-Vinohrady, Bratislava-Rača, Svätý Jur, Pezinok zast.,Pezinok, Šenkvice, Báhoň, Cífer, Trnava, Brestovany, Leopoldov, Madunice, Veľké Kostoľany, Drahovce zast., Piešťany, Horná Streda, Brunovce, Považany, Nové Mesto n.Váhom, Trenčianske Bohuslavice, Melčice, Kostolná-Záriečie, Zlatovce, Trenčín, Opatová n.Váhom, Trenčianska Teplá, Dubnica n.Váhom, Ilava, Košeca, Ladce, Beluša, Dolné Kočkovce, Púchov, Nosice, Milochov, Považská Bystrica, Považská Teplá, Plevník-Drienové, Predmier, Bytča, Dolný Hričov, Horný Hričov, Teplička nad Váhom, Varín, Strečno, Vrútky nákl.st., Sučany, Turany, Krpeľany, Šútovo, Kraľovany, Stankovany, Ľubochňa, Švošov, Hrboltová, Ružomberok-Rybárpole, Lisková zastávka, Liptovská Teplá, Liptovské Vlachy, Okoličné, Podtureň, Liptovský Hrádok, Kráľova Lehota, Východná, Važec, Štrba zast., Lučivná, Svit, Gánovce, Spišský Štiavnik, Vydrník, Letanovce, Spišské Tomášovce, Smižany, Spišská Nová Ves, Teplička n.Hornádom, Markušovce, Matejovce n.Hornádom, Chrasť n.Hornádom, Vítkovce, Olcnava, Spišské Vlachy, Krompachy, Richnava, Kluknava, Margecany, Margecany zast., Ružín, Malá Lodina, Veľká Lodina, Trebejov, Kostoľany n.Hornádom, Ťahanovce