Skupiny cestují vlakem

Chcete se vydat na výlet, potřebujete přepravit účastníky konference nebo byste si rádi pronajali celý vagón na vaši narozeninovou nebo firemní párty? Jsme připraveni vám pronajmout celý vůz pro konferenci či zasedání během cesty, případně pro společenskou akci ve vlaku. Pro nás není nic problém, rádi vám vyjdeme vstříc a připravíme servis na míru pro vás. Máme řešení i na levné a bezpečné cestování pro školní výlety, nebo i pro skupiny seniorů.
Skupinové rezervace vytváříme od minimálního počtu 15 osob a výše.
Pro skupiny nad 25 osob je možné zastavit vlak nejen na zastávkách RegioJetu, ale i na jedné z  více jak 90 zastávek (viz. níže) na trati Praha - Pardubice - Olomouc - Ostrava - Žilina – Košice nebo na trati Praha - Pardubice - Česká Třebová - Brno - Břeclav - Bratislava. Mimořádnou zastávku je nutné objednat minimálně 3 dny před plánovaným odjezdem.

Servis pro firmy, školy, skupiny, seniory

Cestujete na konferenci, pořádáte firemní teambuilding nebo připravujete firemní večírek? Nemusíte jezdit auty. Jeďte vlakem a stmelte váš kolektiv už během cesty. Catering včetně nápojů vám rádi zajistíme, nebo si jej můžete zajistit sami. Naše práce je vás dopravit z bodu A do bodu B, co budete dělat během cesty je jen na vás, tedy pouze s  ohledem na bezpečnost a pohodlí ostatních cestujících v  jiných vozech. V každém vagonu je k  dispozici stevard/stevardka. V  ceně jízdného je neomezené množství kávy ILLY (espresso, cappuccino, latté) a ceny ostatního občerstvení jsou za velmi příznivé ceny.

RegioJet si je vědom nejen požadavku na nejlepší cenu, ale především na bezpečnost pro vaše děti. Chápeme, že za svěřené děti nesete jako doprovod odpovědnost právě vy, potažmo škola, proto je RegioJet ideální společnost pro zajištění vašich bezpečných výletů.

 • Nejnižší cena
 • Koncentrace dětí v  jednom voze
 • Stevardka v  každém voze
 • Základní občerstvení v ceně
 • Možnost zastavení v  jakékoliv zastávce na trati (od 25 osob)

Stejně jako pro firmy a školní skupiny jsme připraveni vytvořit nabídku pro skupiny dospělých a seniory. Na pobočkách RegioJet vám rovněž rádi zajistíme ubytování pro skupiny ve 4hvězdičkových hotelích v Praze za cenu již od 600 Kč za osobu a noc ve dvoulůžkových pokojích se snídani. Ceny závisí dle sezóny a aktuální nabídky.

Objednávka

Objednávku jízdenky či celého vozu pro velkou skupinu provedete na emailu skupiny@regiojet.cz. Pro zdárné uskutečnění objednávky je potřeba uvést, zda se jedná o cestu jednosměrnou či zpáteční, trasu, datum, čas, počet osob, požadovanou třídu (Standard, Relax, Business) a jméno, příjmení a kontaktní email a telefon objednatele. S těmito náležitostmi email odešlete a v nejbližší době vás budeme kontaktovat. Z provozních důvodů není možná rezervace do vozu Astra ve tarifu Standard a Low cost - bez servisu.

Doplňující informace

 • Úhrada musí být provedena dle platnosti rezervace (vždy s  předstihem před odjezdem), jinak rezervace míst ve vlaku automaticky zaniká
 • Možnost vystavit fakturu (pro skupiny nad 80 osob)
 • Převod nebo vklad na účet
 • Platba v  hotovosti na našem prodejním místě
 • Platební karta (možnost úhrady na pobočce)

Cestu si prosím objednejte předem, a to e-mailem na adrese skupiny@regiojet.cz. Na základě objednávky Vám RegioJet nabídne nejvýhodnější cenu a provede rezervaci příslušných míst. Zpětně Vám rezervaci potvrdíme a sdělíme čísla sedadel, vozů a jízdní řád spojů.

Minimální ujetá vzdálenost musí být 150 km, minimálně jedna zastávka (nástupní, nebo výstupní) musí být pravidelně obsluhovaná RegioJetem, abychom omezili maximálně jedno zastavení mimo jízdní řád a tedy garantovali jízdu bez zpoždění.

České zastávky na trase Praha - Ostrava - Košice a Bratislava–Brno–Praha (zastávky mimo jízdní řád)

 • Adamov, Adamov zastávka, Albrechtice u Českého Těšína, Babice nad Svitavou, Bělotín, Bezpráví, Bílovice nad Svitavou, Blansko, Blansko město, Bocanovice, Brandýs nad Orlicí, Brno hl. n., Brno-Horní Heršpice, Brno-Židenice, Brodek u Přerova, Břeclav, Břest, Březová nad Svitavou, Březová nad Svitavou-Dlouhá, Bystřice, Bzenec přívoz, Červenka, Česká Třebová, Český Těšín, Dlouhá Třebová, Dobříkov u Chocně, Dolní Lhota, Doubravice nad Svitavou, Drahotuše, Grygov, Havířov, Havířov, Suchá, Hladké Životice, Hodonín, Horní Moštěnice, Horní Suchá, Hoštejn, Hradec nad Svitavou, Hrádek, Hranice na Moravě, Hrušky zastávka, Hrušovany u Brna, Hulín, Hutěnovice, Choceň, Chotěbuz, Chvaletice, Jeseník nad Odrou, Jistebník, Kojice, Kolín, Kolín dílny, Kostelany nad Moravou, Kostěnice, Krasíkov, Ladná, Letovice, Letovice zastávka, Lhota pod Přeloučí, Lipník nad Bečvou, Lukavice na Moravě, Luková u Rudoltic v Čechách, Lupěné, Lužice, Modřice, Mohelnice ,Moravany, Moravičany Moravská Chrastová, Moravská Nová Ves, Moravský Písek, Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova zastávka, Napajedla, Návsí, Nedakonice, Olomouc hl.n., Opatov, Osek nad Bečvou, Ostrava hl.n., Ostrava-Bartovice, Ostrava-Kunčice, Ostrava-Kunčičky, Ostrava-Stodolní, Ostrava-Svinov, Otrokovice, Pardubice hl.n., Pardubice-Černá za Bory, Pardubice-Opočínek, Pardubice-Pardubičky, Pardubice-Svítkov, Podivín, Polanka nad Odrou, Polom, Popice, Popovice u Rajhradu, Pouzdřany, Praha hl.n., Praha-Libeň, Prosenice, Přelouč, Přerov, Rájec-Jestřebí, Rajhrad, Rakvice, Rohatec, Rohatec zastávka, Rokytnice u Přerova, Ropice zastávka, Rozhraní, Rudoltice v Čechách, Řečany nad Labem, Říkovice, Sedlíšťka, Semanín, Skalice nad Svitavou, Spytihněv, Sruby, Starý Kolín, Střeň, Studénka, Suchdol nad Odrou, Svitávka, Svitavy, Svitavy-Lačnov, Svitavy-Lány, Šakvice, Šenov, Štěpánov, Tatenice, Tlumačov, Třebovice v Čechách, Třinec (Trzyniec), Třinec-Konská, Týnec nad Labem, Uhersko, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí město, Valy u Přelouče, Vendryně, Vojkovice nad Svratkou, Vranovice, Záboří nad Labem, Zábřeh na Moravě, Záhlinice, Zaječí, Zámrsk, Zboňek, Žabčice, Žichlínek

Slovenské zastávky na trase Praha–Ostrava–Košice a a Bratislava–Brno–Praha (zastávky mimo jízdní řád)

 • Bratislava hl. st., Bratislava-Lamač, Bratislava-Železná studienka, Brodské, Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Gánovce, Hrboltová, Chrasť n.Hornádom, Kluknava, Kostoľany n.Hornádom, Kráľova Lehota, Kraľovany, Krompachy, Krpeľany, Kúty, Lanžhot, Letanovce, Liptovská Teplá, Liptovské Vlachy, Liptovský Hrádok, Lisková zastávka, Ľubochňa, Lučivná, Malá Lodina, Malacky, Margecany, Margecany zast., Markušovce, Matejovce n.Hornádom, Moravský Svätý Ján, Okoličné, Olcnava, Plavecký Štvrtok, Podtureň, Richnava, Ružín, Ružomberok-Rybárpole, Sekule, Smižany, Spišská Nová Ves, Spišské Tomášovce, Spišské Vlachy, Spišský Štiavnik, Stankovany, Strečno, Sučany, Svit, Štrba zast., Šútovo, Švošov, Ťahanovce, Teplička n.Hornádom, Teplička nad Váhom, Trebejov, Turany, Varín, Važec, Veľká Lodina, Veľké Leváre, Vítkovce, Vrútky nákl.st., Vydrník, Východná, Závod, Zohor