Vyrazte RegioJetem na podzimní výlety po Evropě

Tato akční nabídka je již vyprodaná. Ale další akce stále běží, nebo je právě připravujeme.
Nahlédněte.

 

Cestujte RegioJetem a vychutnejte si podzim v Evropě!

Speciální podzimní nabídka vlakových i autobusových jízdenek z Prahy

Podzim s RegioJetem vás bude bavit! I když skončila letní sezóna, nemusí to znamenat, že nastal čas domácího lenošení s knihou či internetem. Naopak! Pojeďte na výlet do některé ze zajímavých evropských destinací. Obdivujte památky nebo jen tak bloumejte městem bez davů turistů, ochutnávejte místní lahůdky na některém z mnoha festivalů jídla a pití anebo se vypravte na podzimní nákupy.

Udělejte si rodinný výlet! Prodloužený víkend díky státnímu svátku 28. října a podzimní prázdniny až do 30. října jsou skvělou příležitostí vzít děti i prarodiče na jednodenní výlet do některého z měst u našich blízkých sousedů. Se slevovými tarify pro děti, studenty a seniory vás vyjdou jízdenky ještě levněji.

 

Z Prahy do Bratislavy nejlevněji s RegioJetem

Bratislava

již od 299 Kč

 

Z Prahy do Vídně nejlevněji s RegioJetem

Vídeň

již od 299 Kč

 

Z Prahy do Berlína nejlevněji s RegioJetem

Berlín

již od 390 Kč

 

Z Prahy do Budapeště nejlevněji s RegioJetem

Budapešť

již od 399 Kč

 

Z Prahy do Krakova nejlevněji s RegioJetem

Krakov

již od 249 Kč

Podzimní atmosféru si vychutnáte i v dalších evropských městech

Pohodlně a za výhodné ceny vás dopravíme i do dalších destinací na Slovensku, v Rakousku, Francii, Holandsku, Itálii, Lucembursku, Německu nebo Švýcarsku či na Ukrajině.
Jízdenky koupíte online, přes mobilní aplikaci, na prodejních místech RegioJetu a STUDENT AGENCY nebo u našich smluvních prodejců.

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Na palubách RegioJetu.

 

Vychutnejte si jízdu žlutými vlaky

Čeká vás nadstandardní pohodlí za skvělé ceny! Vyberte si z nabízených tarifů palubní servis přesně vám na míru a relaxujte, bavte se nebo pracujte. Náš profesionální personál se o vás postará od nástupu do vlaku až do cíle vaší cesty. Těšit se můžete na Wi-Fi, teplé nápoje i vodu zdarma, zábavní portál i denní tisk a časopisy. V prostorných klimatizovaných vozech s moderním interiérem a pohodlnými sedačkami příjemně strávíte celu dobu jízdy. Pokud dostanete chuť na něco dobrého, stačí si objednat občerstvení z palubního menu za příznivé ceny.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeStudené nápojeObčerstveníZásuvka 230 V
KlimatizaceDotyková obrazovkaSluchátka k zapůjčeníFilmyHudbaE-knihy

 

Brázděte Evropu žlutými autobusy

Autobusy RegioJetu ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem jsou pro cesty po Evropě skvělá volba. Zdarma vám nabídneme Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy, k zakoupení je široká nabídka dalšího občerstvení. Cestu vám zpříjemní filmy, hudba nebo hry v zabudovaných obrazovkách na každém sedadle. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále zásuvka 230 V, USB port nebo toaleta. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál. Autobusy řídí profesionální řidiči a celou dobu jízdy vás doprovází stevardka či stevard.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230V
KlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Akční nabídky na autobusových a vlakových linkách RegioJetu

Máme pro vás spoustu dalších zajímavých nabídek akčních jízdenek na autobusy i vlaky RegioJetu.