ŽLUTÁ JÍZDA

Prodej jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA je ukončen. Děkujeme za vaši přízeň.

Jen dnes do půlnoci a od neuvěřitelných 199 Kč nebo 8 €!
Vychutnejte si báječnou ŽLUTOU JÍZDU se žlutými autobusy za výjimečně nízké ceny jízdenek. Dnes vybírejte z balíčku šesti destinací jen za 199 Kč/8 € a z balíčku osmi destinací za 299 Kč/11 €.

Máte už hotové zkoušky nebo vám zbylo pár dnů staré dovolené? Nestihli jste objednat chatu na jarní prázdniny nebo přemýšlíte, jak odměnit svého potomka za pěkné pololetní vysvědčení? Cestujete rádi bez davů turistů? Vyrazte s námi na ŽLUTOU JÍZDU a objevujte místa v Evropě, která stojí za to navštívit. Wroclaw, Krakov, Regensburg, Katovice, Norimberk, Mnichov, Kodaň, Milán, Frankfurt, Lucemburk, Řím, Štrasburk, Metz nebo Freiburg čekají právě na vás!

S jízdenkami zakoupenými v akci ŽLUTÁ JÍZDA můžete odjet až do 28. února a cestovat za akční cenu není problém ani v opačném směru – z Evropy do Česka. Jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci. Jejich počet je omezen. Prodej bude ukončen dnes o půlnoci.

 

Wroclaw (Vratislav)
Polsko

Objevte stopy české historie v tomto nádherném polském městě, plném památek a rozlehlých parků. Vyplujte na vyhlídkovou plavbu po Odře nebo si vyšlápněte na vyhlídku z katedrály na Tumském ostrově. Budete příjemně překvapeni.

JEN za 199 Kč/8 €

Krakov
Polsko

Nejatraktivnější město Polska, plné památek, s dominantou Královského hradu na vrchu Wawel, zajímavými obchůdky, příjemnými kavárnami a čokoládovnami. Určitě si vyšetřete čas i nedaleké solné doly Wieliczka. Je neskutečné, co dokázal člověk ze soli vyrobit!

JEN za 199 Kč/8 €

Regensburg (Řezno)
Německo

Ponořte se do úzkých středověkých uliček tohoto kouzelného města a obdivujte starobylý kamenný most, katedrálu sv. Petra i nejstarší městskou bránu v Německu. Pokud máte čas, nenechte si ujít vyjížďku lodí s výhledy na okolní zámky a zříceniny.

JEN za 199 Kč/8 €

Katovice
Polsko

Přistálo v Katovicích UFO? Monumentální stavba tohoto tvaru není jedinou zajímavostí Katovic. Muzeum nejmenších knížek světa Zikmunda Szkocného je atrakcí nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nejmenší z knížeček má strany velké pouhý 1 milimetr.

JEN za 199 Kč/8 €

Norimberk
Německo

Co takhle víkend plný zábavy v Norimberku? Delfinárium, atrakce v Playmobil FunPark, Muzeum hraček i hrad Kaiserburg je jen malá ochutnávka toho, co v Norimberku uvidíte a zažijete. Vyřádí se nejen děti!

JEN za 199 Kč/8 €

Mnichov
Německo

Metropoli pravého německého piva, preclíků a klobás máme „za humny“. Obdivovat můžete nejen architektonické skvosty, ale i veřejné obrazárny a řadu muzeí. Pro malé i velké kluky je tu BMW Museum s historií těchto luxusních aut.

JEN za 199 Kč/8 €

Kodaň
Dánsko

Kodaň je nejnavštěvovanějším městem celé Skandinávie a není se čemu divit. Navštívit tu můžete Hamletův zámek, domov Christiana Andersena, pivovar Carlsberg nebo nejstarší fungující hvězdárnu v Evropě.

JEN za 299 Kč/11 €

Milán
Itálie

Italské hlavní město módy se pyšní nejen jedním ze světově nejproslulejších operních domů La Scala, ale také nepřehlédnutelnou katedrálou. V Miláně ale nemusíte chodit jenom po památkách, užijete si tu i nákupy nebo fotbalový zápas domácího týmu AC Milan.

JEN za 299 Kč/11 €

Frankfurt
Německo

Frankfurt je městem umění, veletrhů a muzeí – navštivte například Staedel Museum a nevynechejte ani Palm Garden, botanickou zahradu s rostlinami ze všech klimatických zón. K obědu ochutnejte známé klobásky Frankfurter Würschen.

JEN za 299 Kč/11 €

Lucemburk
Lucembursko

Milovníci vína v Luxemburgu jistě zamíří do restaurace Chiggeri, která se pyšní nejdelším vinným lístkem na světě, dobrodruzi projdou alespoň část ze 17 kilometrů podzemních chodeb zařazených na seznam UNESCO.

JEN za 299 Kč/11 €

Řím
Itálie

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. Všudypřítomné památky, které se nikdy neomrzí, a jedinečná atmosféra této fascinující metropole vám vezmou dech. Objevte v Římě ducha antiky!

JEN za 299 Kč/11 €

Štrasburk
Francie

Strasbourg nezapře vliv sousedního Německa a kromě typicky německé architektury tu najdete krásné historické centrum a moderní sídlo Evropského parlamentu! Náš tip – vydejte se i do nedalekého okouzlujícího městečka Colmar.

JEN za 299 Kč/11 €

Metz
Francie

Bohatou historii francouzská Metz nezapře. Navštivte katedrálu s největšími gotickými okny v Evropě i muzeum moderního umění Centre Pompidou-Metz. Krátký výlet si naplánujte také do nedalekého Lucemburska, Belgie nebo Německa.

JEN za 299 Kč/11 €

Freiburg
Německo

Pojeďte do Freiburgu relaxovat! Tady se nespěchá. Objevujte ohromující historické budovy i obchody s poslední módou a všimněte si místního unikátu – malých kanálů s vodou nazývaných „bächle“.

JEN za 299 Kč/11 €

Podmínky pro koupi jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA

 • limitovaná akční nabídka pro výše vybrané destinace
 • platí pro odjezdy od 25. 1. 2017 do 28. 2. 2017
 • platí pro odjezdy z Prahy (pro destinaci Wroclaw, Regensburg, Norimberk, Mnichov, Kodaň, Milán, Frankfurt nad Mohanem, Lucemburk, Štrasburk, Metz, Freiburg), z Brna (destinace Řím), nebo z Ostravy (Krakov, Katovice)
 • platí pouze pro jednosměrné autobusové jízdenky, tam nebo zpět
 • v prodeji pouze dne 25. 1. 2017, od spuštění akce až do 23:59 hod., nebo do vyprodání
 • přípoje z jiných měst v rámci ČR jsou dle platného ceníku
 • jízdenky nelze měnit (změna data či jména) a nelze stornovat
 • nelze kombinovat s ostatními slevami
 • hromadná jízdenka je možná pouze pro 2 osoby
 • jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci
 • vyhledejte si jízdní řády linek

Užijte si žlutý servis

Na všech mezinárodních linkách se povezete žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí jsou dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby), moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V nebo wc. Zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Doplňkové služby k vaší autobusové jízdence

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-05 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01

Akční nabídky na autobusových a vlakových linkách sítě RegioJet

Podívejte se i na další akční nabídky jízdenek na autobusy a vlaky RegioJet.