ŽLUTÁ JÍZDA

Prodej jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA je ukončen. Děkujeme za vaši přízeň.

Jen dnes a jen za neuvěřitelných 299 Kč nebo 11 €!
Vychutnejte si opět báječnou ŽLUTOU JÍZDU se žlutými autobusy za výjimečně nízké ceny jízdenek. Dnes až do šestnácti zajímavých evropských destinací.
Máte už hotové zkoušky nebo vám zbylo pár dnů staré dovolené? Nestihli jste objednat chatu na jarní prázdniny nebo přemýšlíte, jak odměnit svého potomka za pěkné pololetní vysvědčení? Cestujete rádi bez davů turistů? Vyrazte s námi na ŽLUTOU JÍZDU a objevujte místa v Evropě, která stojí za to navštívit: Paříž, Varšavu, Basilej, Hamburk, Bonn, Rotterdam, St. Gallen, Boloňu, Amsterdam, Helsingborg, Stuttgard, Janov, Benátky, Brusel, Hannover nebo Bern.

Akce ŽLUTÁ JÍZDA platí pro odjezdy až do 28. února a cestovat za akční cenu můžete i v opačném směru – z Evropy do Česka. Jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci. Jejich počet je omezen. Prodej bude ukončen dnes o půlnoci.

Paříž
Francie

Paříž v zimě je jednoznačná jednička pro turisty pohodáře, kteří mají super možnost v klidu a za mimosezónní slevy prozkoumat památky a muzea. A navíc – právě teď je čas povánočních slev! Nakupte až o 80 % levněji!

JEN za 299 Kč/11 €

Varšava
Polsko

Zimní Varšava přímo vybízí k příjemně strávenému víkendu. Hlavní město Polska nabízí pro zahřátí zajímavá muzea i horké pivo. S dětmi nezapomeňte nakrmit zvířátka ve zdejší vyhlášené ZOO.

JEN za 299 Kč/11 €

Basilej
Švýcarsko

Čeká vás smršť muzeí, známá katedrála Münster, tradiční krámky i obchody s výstřelky módy. Děti vemte do Etoscha House, největší zoologické zahrady ve Švýcarsku. A do Francie či Německa to máte odsud jen na skok!

JEN za 299 Kč/11 €

Hamburk
Německo

Na Hamburk je i týden málo! Vychutnat si rušný přístav s obrovskými nákladními loděmi i luxusními zaoceánskými parníky, rybí trh Fischmarkt, netradiční architekturu a řadu zajímavých muzeí – to chce čas.

JEN za 299 Kč/11 €

Bonn
Německo

Pojďte se projít po místech, kde se dělala velká německá politika! Bývalé hlavní město Německa má i další lákadla. Za prohlídku stojí rodný dům velikána hudebního světa Ludwiga van Beethovena nebo nově otevřená kancléřská vila.

JEN za 299 Kč/11 €

Rotterdam
Holandsko

Moře, doky, obří lodě a především tisíce kontejnerů, to je impozantní přístav v Rotterdamu, největší v Evropě. Vydejte se na okružní prohlídku nebo se nechte vyvést na vyhlídku věže Euromast. Výhled ze 100 metrové výšky stojí za to!

JEN za 299 Kč/11 €

St. Gallen
Švýcarsko

Byl jeden mnich, měl mnoho knih a ... založil knihovnu, kde dnes najdete unikátní množství rukopisů starých až několik tisíc let. Druhým pokladem St. Gallenu je proslulá barokní katedrála, zapsaná v seznamu UNESCO. Vychutnejte si její kouzlo za nulové vstupné.

JEN za 299 Kč/11 €

Boloňa
Itálie

Jaká je Boloňa? Přece červená! Přesvědčete se sami z nejvyšší boloňské věže Torre degli Asinelli. Uvidíte moře červené, oranžové, okrové a lososové. Starobylé domy tu jinou barvu fasád a střech snad ani nemají. To prostě musíte vidět!

JEN za 299 Kč/11 €

 

Amsterdam
Holandsko

Romantické procházky, plavba po kanálech, prohlídka muzeí, domov piva Heineken i mnoho příležitostí k nákupům. To jsou některé z mnoha důvodů, proč se do Amsterdamu, města spojeného čtyřmi sty mosty, vydat.

JEN za 299 Kč/11 €

 Helsingborg
Švédsko

Poznejte život v rybářské vesnici, inspirujte se v tradiční keramické dílně, načerpejte energii ve švédské přírodě nebo se vydejte do Dánska, které je odsud jen 4 kilometry vzdálené. Objevte v Helsingborgu to pravé Švédsko!

JEN za 299 Kč/11 €

Stuttgart
Německo

Milujete auta a pivo? Pojeďte do Stuttgartu! Kromě německého piva tu najdete ne jedno, ale rovnou dvě muzea slavných automobilových značek – Mercedes-Benz a Porsche. Tak do kterého se vydáte nejdřív?

JEN za 299 Kč/11 €

Janov
Itálie

Rodné město Kryštofa Kolumba, světové dědictví UNESCO, nejdůležitější italský přístav, vynikající pesto Genovese – Janov má něco pro každého. Ochutnejte místní speciality s výhledem na přístav a moře.

JEN za 299 Kč/11 €

Benátky
Itálie

Benátky k Itálii neodmyslitelně patří. Vydejte se po stopách knihy Dana Browna Inferno, nebo na romantickou plavbu po kanálech a nezapomeňte dodržet benátskou tradici – pár, který se při plavbě gondolou políbí pod každým mostem, spolu bude navěky šťastný.

JEN za 299 Kč/11 €

Brusel
Belgie

Město elegance a kultury, ve kterém se narodila Audrey Hepburn a útočiště zde našli umělci Charles Baudelaire, Alexandre Dumas nebo Victor Hugo, láká také na skvělé jídlo – na jednu čtvereční míli tu připadá 138 restaurací. Brusel vás skvěle pohostí!

JEN za 299 Kč/11 €

Hannover
Německo

V Hannoveru vás čekají jedny z nejkrásnějších evropských barokních zahrad a historické centrum města, které odolalo i bombardování během 2. světové války. Fotbaloví fanoušci by neměli vynechat návštěvu zápasu domácího týmu Hannover 96.

JEN za 299 Kč/11 €

Bern
Švýcarsko

Málokteré město si dokázalo uchovat historické prvky tak jako Bern, který právem patří na seznam UNESCO. Kromě pozůstatků středověké architektury se pyšní také šesti kilometry arkád. Poznávejte Bern v jakémkoliv počasí!

JEN za 299 Kč/11 €

Podmínky pro koupi jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA

 • limitovaná akční nabídka pro výše vybrané destinace
 • platí pro odjezdy od 19. 1. 2017 do 28. 2. 2017
 • platí pro odjezdy z Prahy (pro destinaci Paříž, Varšava, Basilej, Hamburk, Bonn, Rotterdam, St. Gallen, Amsterdam, Helsingborg, Stuttgart, Janov, Brusel, Hannover, Bern) nebo z Brna (destinace Boloňa, Benátky)
 • platí pouze pro jednosměrné autobusové jízdenky, tam nebo zpět
 • v prodeji pouze dne 19. 1. 2017, od spuštění akce až do 23:59 hod., nebo do vyprodání
 • přípoje z jiných měst v rámci ČR jsou dle platného ceníku
 • jízdenky nelze měnit (změna data či jména) a nelze stornovat
 • nelze kombinovat s ostatními slevami
 • hromadná jízdenka je možná pouze pro 2 osoby
 • jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci
 • vyhledejte si jízdní řády linek

Užijte si žlutý servis

Na všech mezinárodních linkách se povezete žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí jsou dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby), moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V nebo wc. Zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Doplňkové služby k vaší autobusové jízdence

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-05 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01

Akční nabídky na autobusových a vlakových linkách sítě RegioJet

Podívejte se i na další akční nabídky jízdenek na autobusy a vlaky RegioJet.