ŽLUTÁ JÍZDA

Prodej jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA je ukončen. Děkujeme za vaši přízeň.

Jen dnes a jen za neuvěřitelných 299 Kč nebo 11 €! Vychutnejte si druhou ŽLUTOU JÍZDU se žlutými autobusy do osmi zajímavých evropských destinací a za výjimečně nízké ceny jízdenek.
Máte už hotové zkoušky nebo vám zbylo pár dnů staré dovolené? Nestihli jste objednat chatu na jarní prázdniny nebo přemýšlíte, jak odměnit svého potomka za pěkné pololetní vysvědčení? Cestujete rádi bez davů turistů? Vyrazte s námi na ŽLUTOU JÍZDU a objevujte města Evropy, která stojí za to navštívit – Curych, Dijon, Brémy, Remeš, Düsseldorf, Udine, Würzburg nebo Oslo.

Akce ŽLUTÁ JÍZDA platí pro odjezdy až do 28. února a cestovat za akční cenu můžete i v opačném směru – z Evropy do Česka. Jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci. Jejich počet je omezen. Prodej bude ukončen dnes o půlnoci.

Curych
Švýcarsko

Prvotřídní galerie, starobylé chrámy, luxusní obchody a čistočisté jezero. To je Curych, jedno z nejnavštěvovanějších měst Evropy. Rozhodně si nenechejte ujít zdejší noční život. V noci to tu žije!

JEN za 299 Kč/11 €

Dijon
Francie

Dobré jídlo, skvělé víno a starobylé památky vás čekají v jednom z nejkrásnějších měst Francie. Jak vás kouzlo Dijonu jednou chytne, už vás nikdy nepustí. Toto město si zamilujete.

JEN za 299 Kč/11 €

Brémy
Německo

Čtyři brémští muzikanti vás zvou na návštěvu. Bohatá historie Brém je zaručený cíl každého cestovatele. Nevynechejte nejkrásnější radnici v Německu a její slavnostní sál.

JEN za 299 Kč/11 €

Remeš
Francie

Z místního šampaňského vás hlava bolet nebude! Hlavní město „champagne“ vás okouzlí krásou a historií, sahající až do doby římské. V katedrále Notre Dame zažijte atmosféru korunovace králů a královen Francie.

JEN za 299 Kč/11 €

Düsseldorf
Německo

Chuť místního tmavého piva i atmosféra podniků je prostě jedinečná. Přes den v bludišti uliček starého města, večer v nádherně osvětleném, pulsujícím přístavu. Na své si přijdou i fanynky módy v místních luxusních obchodech. Düsseldorf je zážitek!

JEN za 299 Kč/11 €

Udine
Itálie

Pokud máte rádi pohodovou italskou atmosféru, Udine je pro vás jako stvořené. Neobjevený klenot mezi Alpami a Jadranským mořem nabízí oddech bez množství turistů. Vychutnejte si pravou Itálii!

JEN za 299 Kč/11 €

Würzburg
Německo

Navštívit Würzburskou rezidenci zařazenou do seznamu UNESCO? Určitě ano! K tomu bavorskou klobásku do ruky a místní vínečko Bocksbeutel a nemá to chybu. Z Prahy to do Würzburgu máte jen 5 hodin autobusem.

JEN za 299 Kč/11 €

Oslo
Norsko

Víte, že nejkrásnější výhled na Oslo je ze skokanského můstku Holmenkollen? Můžete se kochat úžasnými výhledy na moře a velkolepý přístav. A pokud budete mít štěstí, uvidíte polární záři!

JEN za 299 Kč/11 €

 

Podmínky pro koupi jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA

 • limitovaná akční nabídka pro výše vybrané destinace
 • platí pro odjezdy od 15. 1. 2017 do 28. 2. 2017
 • platí pro odjezdy z Prahy (pro destinaci Curych, Dijon, Brémy, Oslo, Düsseldorf, Würzburg, Remeš) nebo z Brna (destinace Udine)
 • platí pouze pro jednosměrné autobusové jízdenky, tam nebo zpět
 • v prodeji pouze dne 15. 1. 2017, od spuštění akce až do 23:59 hod., nebo do vyprodání
 • přípoje z jiných měst v rámci ČR jsou dle platného ceníku
 • jízdenky nelze měnit (změna data či jména) a nelze stornovat
 • nelze kombinovat s ostatními slevami
 • hromadná jízdenka je možná pouze pro 2 osoby
 • jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci
 • vyhledejte si jízdní řády linek

Užijte si žlutý servis

Na všech mezinárodních linkách se povezete žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí jsou dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby), moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V nebo wc. Zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Doplňkové služby k vaší autobusové jízdence

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-05 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01

Akční nabídky na autobusových a vlakových linkách sítě RegioJet

Podívejte se i na další akční nabídky jízdenek na autobusy a vlaky RegioJet.