ŽLUTÁ JÍZDA

Prodej jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA je ukončen. Děkujeme za vaši přízeň.

Jen dnes a jen za neuvěřitelných 299 Kč nebo 11 €! Vychutnejte si ŽLUTOU JÍZDU se žlutými autobusy do osmi zajímavých evropských destinací a za vyjímečně nízké ceny jízdenek.

Máte už hotové zkoušky nebo vám zbylo pár dnů staré dovolené? Nestihli jste objednat chatu na jarní prázdniny nebo přemýšlíte, jak odměnit svého potomka za pěkné pololetní vysvědčení? Cestujete rádi bez davů turistů? Vyrazte s námi na ŽLUTOU JÍZDU a objevujte města Evropy, která stojí za to navštívit – Londýn, Lyon, Winterthur, Ženevu, Florencii, Göteborg, Lodž nebo Eindhoven.

Akce ŽLUTÁ JÍZDA platí pro odjezdy až do 28. února 2017 a cestovat za akční cenu můžete i v opačném směru – z Evropy do Česka. Jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci. Jejich počet je omezen. Akce proběhne do půlnoci 10. ledna 2017.

Londýn
Anglie

Právě teď je ten správný čas navštívit Londýn. Povánoční slevy až 80 % jsou snem každého, kdo miluje nakupování. Oxford Street, Camden Town, Čínská čtvrt nebo Covent Garden – určitě si vyberete z pestré nabídky všemožného zboží.

JEN za 299 Kč/11 €

Lyon
Francie

Krásné město nad Rhônou a Saonou, rodiště tvůrce Malého Prince a místo světového dědictví UNESCO mile překvapí. Čeká vás římské koloseum, katedrála Notre Dame i „les traboules“ ve Starém městě. Lyonské restaurace, kde ochutnáte speciality z celé země, jsou rájem pro gurmány.

JEN za 299 Kč/11 €

Winterthur
Švýcarsko

Do Winterthuru jedině s dětmi! Nechte je vyřádit ve Swiss Science Center Technorama, centru vědeckých pokusů a experimentů s více než 500 interaktivními stanicemi. Užijí si i dospělí. Tradiční švýcarské speciality v poklidu dobře nakoupíte v centru města.

JEN za 299 Kč/11 €

Ženeva
Švýcarsko

Návštěva Ženevy je příjemným zážitkem. Teď v zimě je obklopena zasněženými vrcholky, kterým vévodí majestátní Mont Blanc. Projdete ji pohodlně pěšky. Určitě si nenechte ujít procházku po břehu jezera a selfie s proslulým vodotryskem Jet d’eau.

JEN za 299 Kč/11 €

Florencie
Itálie

Chcete opravdu vyjímečný zážitek? Zajeďte si do Florencie právě teď. Budete ji mít skoro sami pro sebe. Letní davy turistů jsou pryč a vy se můžete kochat vší tou nádherou v pohodě a ve světle zimního sluníčka.

 

JEN za 299 Kč/11 €

Göteborg
Švédsko

Druhé největší město Švédska nás suchozemce nadchne přístavem, největším ve Skandinávii. Nezapomeňte se kouknout na frkot na rybím trhu Feskekôrka. Oči vám budou přecházet z různých ryb, humrů a langust. Pro bezplatné vstupy do muzeí i cestování městskou dopravou si zakupte turistický lístek Göteborgskortet.

JEN za 299 Kč/11 €

Lodž
Polsko

„Polský Manchester“, bývalé centrum textilního průmyslu, je známá krásnou secesní architekturou. Teď po vánocích na vás čekají slevy v řadě obchodů na věhlasné 4,5 km dlouhé Piotrkowské ulici. Anebo si užijte den plný vzrušení v zábavním parku Lunapark.

JEN za 299 Kč/11 €

Eindhoven
Holandsko

Máte rádi velká kola? Pak je DAF Museum s expozicemi kamionů DAF pro vás to pravé. Raději špičkové umění? Van Abbemuseum s díly Picassa, Chagalla, Mondriaana či Kandinského nemůže zklamat. Pro koupěchtivé se pořádá dvakrát týdně trh, kde je k mání spousta zajímavých či chutných věcí místní výroby.

JEN za 299 Kč/11 €

Podmínky pro koupi jízdenek v akční nabídce ŽLUTÁ JÍZDA

  • limitovaná akční nabídka pro výše vybrané destinace
  • platí pro odjezdy od 10. 1. 2017 do 28. 2. 2017
  • platí pro odjezdy z Prahy (pro destinaci Londýn, Lyon, Winterthur, Ženeva, Göteborg, Lodž, Eindhoven) nebo z Brna (destinace Florencie)
  • platí pouze pro jednosměrné autobusové jízdenky, tam nebo zpět
  • v prodeji pouze dne 10. 1. 2017, od spuštění akce až do 23:59 hod., nebo do vyprodání
  • přípoje z jiných měst v rámci ČR jsou dle platného ceníku
  • jízdenky nelze měnit (změna data či jména) a nelze stornovat
  • nelze kombinovat s ostatními slevami
  • jízdenky zakoupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci
  • vyhledejte si jízdní řády linek

Užijte si žlutý servis

Na všech mezinárodních linkách se povezete žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí jsou dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby), moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V nebo wc. Zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Doplňkové služby k vaší autobusové jízdence

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-05 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01

Akční nabídky na autobusových a vlakových linkách sítě RegioJet

Podívejte se i na další akční nabídky jízdenek na autobusy a vlaky RegioJet.