Valentýn s RegioJetem: 1 + 1 jízdenka ZDARMA

Sní o Paříži... chci tam jet s ní ...

Udělejte radost tomu, koho máte rádi. Naplánujte společný výlet do Paříže, Amsterdamu, Říma, Londýna a dalších až 60 měst v Evropě – můžete jet kamkoliv. Platíte pouze za sebe, váš spolucestující má od nás jízdenku ZADARMO! Vydejte se ve dvou nebo s přáteli, třeba jen na víkend.

S jízdenkami zakoupenými v akci Valentýn s RegioJetem: 1 + 1 jízdenka ZDARMA můžete odjet až do 19. března. Cestovat za akční cenu není problém ani v opačném směru – z Evropy do Česka. Platí na všechny mezinárodní autobusové linky z České republiky. Počet jízdenek v akci je omezen.
Jízdenky zakoupíte online, přes mobilní aplikaci, na prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY či u našich smluvních prodejců.

Tipy na Valentýn s RegioJetem: 1 + 1 jízdenka ZDARMA

 

Valentýn v Paříži s RegioJetem

Paříž
Francie

Polibek pod Eifelovkou, romantická projížďka lodí pod nasvícenými pařížskými mosty, tiché a vznešené kouzlo katedrály Notre-Dame, útulné kavárničky. Paříž je pro dvojice stvořená. Pokud si rádi hrajete, nezapomeňte navštívit Disneyland. Tady nikdo nezlobí!

VYPRODÁNO

 

Valentýn v Amsterdamu s RegioJetem

Amsterdam
Holandsko

Amsterdam – pro romantiky sázka na jistotu. Čekají vás procházky po březích kanálů, díla mistrů Rembrandta či Van Gogha, věhlasné galerie a muzea, rozmanité kavárny a bary. Na květinovém trhu nezapomeňte koupit cibulky tulipánů. Jaro už je za dveřmi!

1 + 1 za 950 Kč

 

Valentýn ve Varšavě s RegioJetem

Varšava
Polsko

Poznejte pulsující tep metropole Polska. Začněte pěkně z výšky – ze 114 metrové vyhlídky Paláce kultury a vědy. Mrakodrapy polského „Manhattanu“, Staré město s nádherným Královským zámkem, pevnost Barbakan nebo Palác Krasińských budete mít jako na dlani.

1 + 1 za 370 Kč

Valentýn v Lyonu s RegioJetem

Lyon
Francie

Večeře při svíčkách s milovanou osobou. Francouzské delikatesy a úžasné víno. Bloudění v uzoučkých uličkách a průchodech „les traboules“ Starého města s tisícem nikým nehlídaných koutků. Kouzelně nasvícené památky a domy. Co takhle rendez-vous v Lyonu?

1 + 1 za 950 Kč

Valentýn v Kodani s RegioJetem

Kodaň
Dánsko

Kodaň není jen zasněná Malá mořská víla a moře krásných památek. Užijte si ji akčně na kolech nebo si dopřejte vyhlídkovou plavbu. Nevynechejte ani zábavní park Tivoli přímo v srdci města. Drink v některém z typických barů je skvělou tečkou na závěr dne.

1 + 1 za 950 Kč

Valentýn v Curychu s RegioJetem

Curych
Švýcarsko

Nechte se hýčkat luxusem Curychu! Butiky i velká nákupní centra, restaurace i kavárničky, vše v prvotřídní kvalitě. Nádherné čisté město se starobylými chrámy a jezerem, kde je vše blízko. A večer vzhůru na párty v některém z oblíbených klubů!

1 + 1 za 730 Kč

Podmínky pro koupi jízdenek v akční nabídce

  • limitovaná akční nabídka
  • akční cena pro dvojice - druhý z dvojice cestuje ZDARMA
  • platí pro odjezdy od 2. 2. 2017 do 19. 3. 2017
  • platí pouze pro jednosměrné autobusové jízdenky, tam nebo zpět
  • v prodeji od 1. 2. 2017 do 28. 2. 2017, nebo do vyprodání
  • přípoje z jiných měst v rámci ČR jsou dle platného ceníku (transferové přípoje v rámci České republiky jsou nastaveny za plnou cenu pro oba cestující)
  • jízdenky nelze měnit (změna data či jména) a nelze stornovat
  • nelze kombinovat s ostatními slevami
  • hromadná jízdenka je možná pouze pro 2 osoby
  • vyhledejte si jízdní řády linek

Užijte si žlutý servis

Na všech mezinárodních linkách se povezete žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí jsou dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby), moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V nebo wc. Zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Doplňkové služby k vaší autobusové jízdence

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-05 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01

Akční nabídky na autobusových a vlakových linkách sítě RegioJet

Podívejte se i na další akční nabídky jízdenek na autobusy a vlaky RegioJet.