Vyjeďte s RegioJetem poznat podzimní Evropu nebo krásně zbarvené Česko

Tipy na podzimní výlety

Právě teď je nejlepší doba rezervovat jízdenky pro vaše podzimní cestování!

Užijte si výlety na podzim! I když letošní situace cestování tolik nepřála, věříme, že o babím létě si to vynahradíte. Evropská i česká města jsou přímo nabitá atrakcemi a zajímavostmi. Pojeďte vlaky či autobusy RegioJetu poznávat historii i současnost, kulinářské speciality nebo se nechte zlákat sezónními slevami a pořiďte si něco pěkného na sebe.

Udělejte si rodinný výlet! Prodloužený víkend díky státnímu svátku 28. září, pětidenní podzimní prázdniny až do 1. listopadu či svátek 17. listopadu jsou bezva příležitostí strávit společný čas zážitky se svými blízkými. A nezapomeňte, že se slevovými tarify pro děti, studenty a seniory vás vyjdou jízdenky ještě levněji.

 

Tipy na výlet

 

Marcipánová Budapešť

marcipán v Budapešti

Sladce vonící a k nakousnutí. V Muzeu marcipánu v Keszthely najdete modely zámků, krajin, zvířat nebo i panenky v propracovaných lidových krojích. Více než 80letá tradice stále žije v rodinné cukrárně. Neváhejte a ochutnávejte z pestré nabídky marcipánových sladkostí spolu s voňavou kávičkou či osvěžující ovocnou šťávou.

Chci do
Budapešti

Berlín z vodní hladiny

Berlín

Chcete zažít Berlín úplně jinak? Vydejte se na okružní plavbu vyhlídkovou lodí kolem Reichstagu, Muzejního ostrova, Charlottenburgu a řady dalších známých atraktivních míst a památek. Dopřejte si denní výlet nebo noční vyjížďku pod hvězdami s pohledem na nádherně osvícené město. Romantika je zaručena!

Chci do
Berlína

Benátky plnými doušky

Benátky

Buďte na chvíli rodilým Benátčanem. Zkuste se jen tak courat uličkami a užívat si města s minimem turistů. Kochat se historickými skvosty, projet se gondolou za mimořádně nízké ceny. Mít tu svou hospůdku a kavárničku s nejlepšími italskými specialitami. A příjemně se hřát v paprscích podzimního italského sluníčka.

Chci do
Benátek

Hříšný Amsterdam

Amsterdam

Bylo vám už 18 a chcete poznat Amsterdam odvážněji? Kromě čtvrti červených luceren či coffeeshopů vám nabídne toto nizozemské město i prohlídku nekonvenčních muzeí. Sexmuseum je jedno z nejstarších muzeí sexu v Evropě a pro poučení o historii i současnosti zkuste navštívit Muzeum hašiše, marihuany a konopí.

Chci do
Amsterdamu

 

Turistika v Tatrách

Podzimní Tatry

Nádherně zbarvené a téměř bez návštěvníků. To jsou Vysoké Tatry na podzim. Přijeďte si odpočinout a nabrat síly. Můžete relaxovat na krátkých procházkách nebo si dát pořádně do těla při některé z náročnějších tůr. Přidejte se k těm, kteří vědí, že podzim v Tatrách patří k nejhezčím obdobím roku.

Chci do
Tater

Skvostný Krumlov

Krumlov

Český Krumlov patří ke skvostům České republiky, zapsaných v Seznamu UNESCO. Jen v samotném hradu a zámku projdete dvě vyhlídkové trasy, věž s vyhlídkou i jedinečné Zámecké divadlo a zahradu. Za zhlédnutí stojí i celé historické centrum se středověkými domy a uličkami i útulnými hospůdkami, kavárničkami a obchůdky.

Chci do
Krumlova

Pestrá víkendová Praha

Praha

Letos poloprázdná Praha láká k prožití příjemného a pestrého víkendu. Zkuste třeba akce na Novoměstské radnici. V září vyrazte na výstavu Broučci loutkáře Podhůrského. V říjnu ochutnávejte tradiční české i cizokrajné pokrmy na Festivalu delikátních chutí a vystoupejte na vrchol věže při příležitosti Měsíce věží a rozhleden.

Chci do
Prahy

Tvarůžky v Olomouci

Olomouc

Hanácká metropole je známá nejen jedinečnými architektonickými památkami, ale i originální dobrotou se specifickou vůní. Patříte k jejím milovníkům? Dopřejte si ochutnávku ve Tvarůžkové cukrárně. Najdete tu nejen tvarůžky všech možných druhů, ale i senzační tvarůžkové šátečky, koláčky a dorty.

Chci do
Olomouce

 

Liberec nabitý zábavou

Liberec

Babí léto přímo vybízí k výstupu na Ještěd. Ale ani sychravý podzim vás v Liberci nepřekvapí. Na 400 interaktivních exponátů science centra iQlandie jen čeká, až je probádáte a vyzkoušíte. Technické muzeum má nachystané pro auto-nadšence sbírku dvou, čtyř i vícekolových mazlíků a vodomilové se vyřádí v Aquaparku Babylon.

Chci do
Liberce

Relax ve Varech

Karlovy Vary

Léčivé horké prameny karlovarských zřídel plné blahodárných minerálů jsou přesně to pravé, co potěší vaše tělo v podzimních dnech. Pro zvídavé mají Karlovy Vary ukryté tajemné podzemí pod podlahou kolonád. Objevte technické zázemí rozvodů vřídelní vody a žasněte nad unikátním procesem pokamenování karlovarských růží.

Chci do
Varů

Zoo ve Zlíně

Zoo Zlín

Užijte si den plný pohody, poznávání zvířat z celého světa a prohlídkou zámku Lešná na závěr. Vyzkoušejte si, jak si sami nakrmíte rejnoka a zažijte procházku deštným pralesem v hale Yucatan s visutou lávkou nebo Afriku se lvy, slony, nosorožci i zebrami. A určitě nepromeškejte zábavné krmení lachtanů, tučňáků či vyder.

Chci do
Zlína

Vítkovické železárny

Vítkovické železárny v Ostravě

Bývalé Vítkovické železárny jsou dnes obdivovanou a hojně navštěvovanou technickou památkou. Nenechte si ujít adrenalinový výstup po venkovní lávce na 80 metrů vysokou Bolt Tower, bývalou vysokou pec. Budete mít radost nejen ze svého výkonu, ale i z nádherného výhledu na Ostravu a vzdálené malebné Beskydy.

Chci do
Vítkovic

 

S Kreditovou jízdenkou jezdíte nejlevněji!

 

Neváhejte a pořiďte si zdarma Kreditovou jízdenku.

  • nejlevnější varianta cestování autobusy i vlaky v celé síti RegioJetu
  • získáte ji úplně zdarma
  • máte jízdenky na všechny vnitrostátní linky v ČR i na Slovensku a na vybrané mezinárodní linky za NEJNIŽŠÍ CENY
  • jízdenky platíte pohodlně a rychle
  • rezervujete a stornujete online

Chci Kreditovou jízdenku ještě dnes!

Klikněte pro více informací o Kreditové jízdence

Vychutnejte si jízdu žlutými vlaky

 

Čeká vás nadstandardní pohodlí za skvělé ceny! Vyberte si z nabízených tarifů palubní servis přesně vám na míru a relaxujte, bavte se nebo pracujte. Náš profesionální personál se o vás postará od nástupu do vlaku až do cíle vaší cesty. Těšit se můžete na Wi-Fi, teplé nápoje i vodu zdarma, zábavní portál i denní tisk a časopisy. V prostorných klimatizovaných vozech s moderním interiérem a pohodlnými sedačkami příjemně strávíte celu dobu jízdy. Pokud dostanete chuť na něco dobrého, stačí si objednat občerstvení z palubního menu za příznivé ceny.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeStudené nápojeObčerstveníZásuvka 230 VKlimatizaceDotyková obrazovkaSluchátka k zapůjčeníFilmyAudio podcastyE-knihy

Vybírejte si velkoprostorové vozy Standard – ASTRA

Astra je moderní vůz, v jehož sedadlech jsou zabudované LCD obrazovky se zábavním portálem. Během cesty si tedy můžete nerušeně vychutnat filmy, knihy, časopisy, hudbu, hry a mnoho dalšího. Sluchátka vám zdarma zapůjčí posádka vlaku. Sedačky v tomto typu vozu jsou kožené a prostorné, čím zaručují naprosté pohodlí.

Chcete něco víc? Využijte naše prémiové třídy Relax a Business

V našich vlacích můžete cestovat prémiovými třídami za skvělé ceny. Samozřejmostí jsou zde prostorná polohovatelná kožená křesla, velké stolečky, Wi-Fi zdarma a náš tradičně kvalitní servis.

Brázděte Evropu i Česko žlutými autobusy

 

Autobusy RegioJetu ve stylu Fun&Relax samoobslužný servis vám nabídou příjemný komfort cestování po Čechách, Moravě i Slezsku. Zdarma si užijete kvalitní Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy. Cestu vám zpříjemní filmy, audio podcasty nebo hry v zabudovaných obrazovkách na každém sedadle. Samozřejmostí je moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále zásuvka 230 V, USB port nebo toaleta. O vaše pohodlí v průběhu cestování a bezpečnou jízdu se starají proškolení profesionální řidiči.

Wi-Fibezpečnostní pásyTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyAudio podcastyE-knihy