Objevujte letní Evropu

Objevujte letní Evropu s RegioJetem

Léto skončilo, ale RegioJetem můžete cestovat za výhodné ceny jízdenek po celý rok.
Nahlédněte!

Léto je tady. Vyrazte za zábavou a dobrodružstvím!

Cestujte vlaky a autobusy RegioJetu po Evropě i České a Slovenské republice. Zveme vás na prodloužený červencový víkend, krátkou i delší dovolenou nebo jednodenní návštěvu některého z českých, slovenských i evropských měst. Čeká vás pohodové cestování žlutým vlakem či autobusem s nadstandardním servisem. Do cíle své cesty dojedete svěží a odpočatí a naplno si vychutnáte vše, na co jste se těšili!

Cestování si užije celá rodina. Jízdenky na území České republiky pro děti, mládež, studenty a seniory máte se slevou 75 %. Neváhejte, využijte skvělé ceny a vyrazte za zážitky!

 

Žijte léto cestováním po Evropě

 

Užijte si letní cestování po Evropě s RegioJetem

Vídeň

JIŽ od 146 Kč ☀

 

Užijte si letní cestování po Evropě s RegioJetem

Bratislava

JIŽ od 116 Kč ☀

*  RegioJet vás pohodlně dopraví i do dalších evropských měst. Láká vás některá z atraktivních destinací v Německu, Francii, Itálii, Švýcarsku, Nizozemí, či v Anglii, Belgii, Lucembursku, Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, nebo na Slovensku a Ukrajině? Žluté autobusy a vlaky vás spojí i s mezinárodními letišti Berlín-Schönefeld, Drážďany-International, Mnichov-Franz Josef Strauß, Praha-Václav Havel, Budapešť-Ferenc Liszt Airport, Frankfurt Flughafen, Kolín-Köln Bonn Airport a Vídeň-Schwechat.

 

Objevujte letní Česko s RegioJetem

Žijte léto cestováním po Česku

 

Užijte si letní cestování po Česku s RegioJetem

Český Krumlov

JIŽ od 29 Kč ☀

 

Užijte si letní cestování po Česku s RegioJetem

Karlovy Vary

JIŽ od 34 Kč ☀

*  Cestujte RegioJetem i do Českých Budějovic, Zlína, Kroměříže, Znojma, Jihlavy, Opavy, Havířova, Chebu a dalších měst v Čechách, na Moravě i ve Slezsku.

 

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

Vychutnejte si jízdu vlaky RegioJetu. Čeká vás nadstandardní pohodlí za skvělé ceny! Zvolte si palubní servis přesně vám na míru a relaxujte, bavte se nebo pracujte. Náš profesionální personál se o vás postará od nástupu do vlaku až do cíle vaší cesty.

Užijte si cestování vlaky RegioJet

Cestujte autobusy RegioJetu ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení zdarma, dotykové obrazovky v každém sedadle pro sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby, moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V či USB port nebo toaleta. Zdarma vám nabídneme teplé nápoje, denní tisk a časopisy, k zakoupení je široká nabídka dalšího občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál. Autobusy řídí proškolení zkušení řidiči a celou dobu jízdy vás doprovází stevardka či stevard.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Chcete jet co nejlevněji? Vyberte si jízdenku v některé z akčních nabídek!

Máme pro vás spoustu dalších zajímavých nabídek akčních jízdenek na autobusy a vlaky RegioJetu.