Objevujte jarní Evropu

Objevujte jarní Evropu s RegioJetem

Nenechte si ujít ani jeden super jarní zážitek!

Cestujte autobusy a vlaky RegioJetu po Evropě i České republice. Právě teď je ten nejlepší čas k návštěvě míst, která jste vždy chtěli poznat!
Využijte volné dny o prodlouženém víkendu na Velikonoce nebo květnové státní svátky. Evropská i česká města ještě nezaplnily mraky turistů a vy si tak vychutnáte všechna lákadla, která vám nabízí.
A nezapomeňte, že děti, mládež, studenti a senioři cestují na území České republiky se slevou 75 %!

 

Žijte jaro cestováním po Evropě

*  RegioJet vás dopraví i do dalších evropských měst. V Německu, Francii, Itálii, Švýcarsku, Nizozemí, dále v Anglii, Belgii, Lucembursku, Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, a také na Slovensku a Ukrajině. Žluté autobusy a vlaky vás spojí i s letišti Berlín-Schönefeld, Drážďany-International, Mnichov-Franz Josef Strauß, Praha-Václav Havel, Budapešť-Ferenc Liszt Airport, Frankfurt Flughafen, Kolín-Köln Bonn Airport a Vídeň-Schwechat.

 

Objevujte jarní Česko s RegioJetem

Žijte jaro cestováním po Česku

 

Užijte si jarní cestování po Česku s RegioJetem

Český Krumlov

JIŽ od 29 Kč ⚘

 

Užijte si jarní cestování po Česku s RegioJetem

Karlovy Vary

JIŽ od 34 Kč ⚘

*  Cestujte RegioJetem i do Českých Budějovic, Zlína, Kroměříže, Znojma, Jihlavy, Opavy, Havířova, Chebu a dalších měst v Čechách, na Moravě i ve Slezsku.

 

Užijte si služby zdarma, na jaké jste zvyklí. Od RegioJetu.

Vychutnejte si jízdu vlaky RegioJetu. Čeká vás nadstandardní pohodlí za skvělé ceny! Zvolte si palubní servis přesně vám na míru a relaxujte, bavte se nebo pracujte. Náš profesionální personál se o vás postará od nástupu do vlaku až do cíle vaší cesty.

Užijte si cestování vlaky RegioJet

Cestujte autobusy RegioJetu ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení zdarma, dotykové obrazovky v každém sedadle pro sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her či poslech hudby, moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V či USB port nebo toaleta. Zdarma vám nabídneme teplé nápoje, denní tisk a časopisy, k zakoupení je široká nabídka dalšího občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál. Autobusy řídí proškolení zkušení řidiči a celou dobu jízdy vás doprovází stevardka či stevard.

Wi-FiStevardkaTeplé nápojeDotyková obrazovkaDenní tiskZásuvka na 230VKlimatizaceSluchátka k zapůjčeníHryFilmyHudbaE-knihy

Chcete jet co nejlevněji? Vyberte si jízdenku v některé z akčních nabídek!

Máme pro vás spoustu dalších zajímavých nabídek akčních jízdenek na autobusy a vlaky RegioJetu.