Májová Evropa pro dva

Prodej jízdenek v akční nabídce je ukončen. Děkujeme za vaši přízeň.

Jak se „maj“ v něžně rozkvetlé Paříži a Varšavě, v elegantním Miláně nebo v poklidném Curychu? Jaký je máj v blízkém Maďarsku, v Holandsku hrajícím všemi barvami nebo svěže jarním Dánsku? Jak chutná polibek pod třešní v Berlíně?
Procestujte celý květen ve dvou a za super ceny jízdenek v akční nabídce Májová Evropa pro dva. Kupte si jízdenku pro dvě osoby a ušetříte až 3000 Kč nebo 123 €. Za jednu cestu zaplatíte 590 Kč/22 € nebo 1490 Kč/55 € – podle zvolené cílové destinace. Akce platí pro více než 40 evropských měst a 8 evropských zemí. Zkuste náš tip – příjemně strávený prodloužený víkend před státním svátkem 8. května!
S jízdenkami v akci Májová Evropa pro dva můžete odjet až do 31. května 2017. Za akční cenu cestujete i v opačném směru – z Evropy do Česka. Jízdenky zakoupíte online, na prodejních místech či u smluvních prodejců RegioJet a STUDENT AGENCY. Neváhejte – počet míst v nabídce je limitovaný.

Mějte se v Paříži

V květnu je tu nádherně. Rozkvétající parky a zahrady po celém městě zvou k posezení na lavičkách. Od stolečku některé z pouličních kaváren pozorujte cvrkot na pařížských bulvárech. Památky i nákupování si zaručeně vychutnáte bez davů turistů.

DVA za 1490 Kč/55 €

Mějte se ve Varšavě

Jarní Varšava je okouzlující. Zajděte si třeba do parku Łazienki na romantickou projížďku gondolou po jezeře k obrovské soše Fryderyka Chopina. Dámy, nezapomeňte si koupit něco pěkného na sebe! Pro nákupy je Varšava jako stvořená.

DVA za 590 Kč/22 €

Mějte se v Miláně

Milán je pro prodloužený víkend ten správný tip. Katedrála Duomo di Milano či Poslední večeře od Leonarda Da Vinci, nejluxusnější obchody, italské dobroty v čele s úžasnou zmrzlinou a hlavně poslední móda na každém kroku.

DVA za 1490 Kč/55 €

Mějte se v Berlíně

Co poznat Berlín trochu jinak? Plavba vyhlídkovou lodí kolem Reichstagu, Muzejního ostrova a podél zámků na jihu nebo úchvatná cesta mořským světem v akváriu SEA LIFE stoprocentně obohatí sbírku vašich cestovatelských zážitků.

DVA za 590 Kč/22 €

Mějte se v Lyonu

V uličkách a průchodech „les traboules“ Starého města ve dvou určitě nezabloudíte. Po romantické procházce usedněte v některé z mnoha úžasných restaurací a ochutnávejte speciality z celé Francie.

DVA za 1490 Kč/55 €

Mějte se v Curychu

Jen tak posedět na břehu jezera a vychutnat si pohodu ve dvou. Kochat se uměním Chagalla, Picassa nebo Dalího. Večeřet na hoře Uetliberg při západu slunce s výhledem na celé město. A kousek luxusní čokolády na dobrou noc.

DVA za 1490 Kč/55 €

Maďarsko

Itálie, Polsko a Dánsko

Podmínky akce Májová Evropa pro dva

  • limitovaná akční nabídka pro vybrané destinace v Maďarsku, Německu, FranciiŠvýcarskuHolandsku, Itálii, Dánsku a Polsku
  • v prodeji od 1. 5. do 14. 5. 2017
  • platí pro odjezdy z Prahy
  • platí pro odjezdy od 1. 5. 2017 do 31. 5. 2017
  • platí pro jednosměrné autobusové jízdenky, tam nebo zpět

Užijte si žlutý servis

Na všech mezinárodních linkách se povezete žlutými autobusy RegioJet ve stylu Fun&Relax s nadstandardním servisem. Samozřejmostí jsou dotykové obrazovky v každém sedadle pro individuální zábavu (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby), moderní klimatizované prostředí a pohodlné kožené sedačky se stolečkem, dále přípojka do elektrické sítě 230 V nebo wc. Zdarma jsou připraveny teplé nápoje, noviny a časopisy, k zakoupení je další občerstvení. O vaše pohodlí v průběhu cest se stará příjemný a vstřícný personál.

Doplňkové služby k autobusové jízdence

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-05 banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01

Akční nabídky na autobusových a vlakových linkách sítě RegioJet

Podívejte se i na další akční nabídky jízdenek na autobusy a vlaky RegioJet.