Kultovní gastronomický zážitek v podnicích Lidi z baru

Litujeme, ale akční nabídka Lidi z baru skončila. Těšíme se na vás příště!

Navštivte oblíbené brněnské bary!

Cestujte RegioJetem za tím nejlepším jídlem a pitím v Brně.
Po celý říjen od nás dostáváte exkluzivní slevu 10 % do proslulých brněnských podniků.
Jak to celé funguje?

ikonky_1Kupte si jízdenku na některý z vlakových či autobusových spojů v aplikaci RegioJet. Upozorňujeme, že jeden lístek lze uplatnit pouze 1x.

ikonky_2S maximálně 5 dní starou a projetou jízdenkou (najdete ji v aplikaci v sekci Projeté jízdenky) navštivte některý z podniků Lidí z baru.

ikonky_3Jezte a pijte co hrdlo ráčí – ve dnech od 1. října do 31. října platí sleva 10 % na všechny položky z nápojového a jídelního lístku.

ikonky_4Před zaplacením vašeho účtu informujte obsluhu o nároku na slevu a ukažte ji v aplikaci (sekce Projeté jízdenky).

Podniky Lidí z baru, do kterých můžete zavítat a uplatnit slevu

Ještě nemáte aplikaci RegioJet? Nevadí, klidně si ji hned stáhněte na Appstore nebo Google Play:

Klikněte a stahujte na Appstore

Klikněte a stahujte na Google Play

 

K této akci se nás často ptáte:

Dne 25. září jsem jel mezi Ostravou a Prahou, 1. října bych zašel na drink. Platí sleva? Ano, platí. A zároveň musíme uznat, že máte štěstí. Jízdenky z 25. září jsou nejstarší, které obsluha akceptuje. Ale pouze 1. října, protože 2. už by byla překročena hranice 5 dnů stáří lístku.

Můžu si dát s lístkem Tour de Bar? Bohužel. Sleva platí pouze 1x k jedné jízdence v jednom podniku. Nelze ji využít opakovaně.

Přijímá obsluha papírové jízdenky? Je nám líto, ale nepřijímá. Sleva platí pouze pro jízdenky z aplikace.

Počítá se stáří jízdenky na 5 pracovních dní? Kdepak. Bary mají otevřeno i o víkendu, proto se stáří jízdenky počítá na kalendářní dny.

Co nám v barech doporučíte? Všechno. Servírují totiž vyhlášené drinky, whiskey, burgery, lívance a další lahůdky, které touží v Brně ochutnat každý. Bary navíc vyhrály několik prestižních ocenění a jsou pravidelně zařazeny do Gourmet Brno.