Nejlevnější autobusové jízdenky do Berlína, Vídně či Budapešti

Nejlevnější autobusové jízdenky do Berlína, Vídně či Budapešti

Berlín Vídeň Budapešť  Krakov

Využijte jízdenky v tarifu Special a cestujte do Berlína, Vídně, Budapešti, Bratislavy či Krakova za nejnižší ceny. Do Berlína až 8× denně, do Vídně až 11× denně, do Budapešti až 5× denně, do Bratislavy až 8× denně nebo do Krakova až 7× týdně. Počet míst za Special cenu je omezen – doporučujeme jízdenku rezervovat co nejdříve.

Trasa (tam/zpět)jednosměrná jízdenka v tarifu Special
Praha–Berlín již od 390 Kč / 15 EUR
Praha–Vídeň již od 380 Kč / 15 EUR
Brno–Vídeň již od 200 Kč / 8 EUR
Praha–Budapešť již od 430 Kč / 16 EUR / 6000 HUF
Praha–Bratislava již od 250 Kč / 10 EUR
Praha–Krakov (zvýhodněná cena přípoje vlaku RegioJet z Prahy do Ostravy) již od 290 Kč / 17,2 EUR / 70 PLN
Praha–Frankfurt nad Mohanem již od 630 Kč / 25 EUR
Praha–Düsseldorf již od 830 Kč / 33 EUR
Praha–Hamburg již od 700 Kč / 28 EUR
...a dalších více než 60 měst Evropy! Zajímají vás další akční nabídky na mezinárodních linkách? Podívejte se na akční nabídky.

 

Užijte si žlutý servis

Mezinárodní linky jsou provozovány žlutými autobusy RegioJet ve stylu FUN&RELAX s nadstandardním servisem – dotykové obrazovky v každém sedadle (sledování filmů či seriálů, možnost hraní elektronických her, poslech hudby, sledování televize, interaktivní obrazovka), přípojka do elektrické sítě 230 V, moderní klimatizované prostředí, teplé nápoje zdarma a další občerstvení k zakoupení, noviny a časopisy zdarma, pohodlné kožené sedačky se stolečkem, wc je samozřejmostí. O vaše pohodlí v průběhu cest se postará příjemný a vstřícný personál.

Jízdenky do autobusů RegioJet je možné zakoupit online, na prodejních místech či u smluvních prodejců STUDENT AGENCY a RegioJetu.

Využijte i tyto doplňkové služby

banner-ubytovani-pojisteni-letenky-01banner-ubytovani-pojisteni-letenky-02banner-ubytovani-pojisteni-letenky-03banner-ubytovani-pojisteni-letenky-04